Plánovaná trasa výpravy českých studentů do Asie
Foto: Oneland.cz
Studenti Kateřina Marková a Jan Kolínský se vydali na roční cestu kolem Asie. Ve svém voze Land Rover chtějí postupně projet Turecko, Írán, Pákistán, Indii, Bangladéš, Nepál, Čínu, Kyrgyzstán, Tádžikistán, Uzbekistán, Kazachstán, Rusko a Mongolsko. Jejich zážitky z této výpravy včetně ojedinělých fotografií sledujte pravidelně na serveru iHNed.cz.

Kateřina Marková alias Káča je doktorandkou na Filozofické fakultě UK v Praze. Má ráda čaj, mléko a Hanyse. Nemá ráda příliš brzké vstávání. Její fukncí ve výpravě je budíček.

Jan Kolínský, řečený Hanys, je doktorandem na Fakultě strojní ČVUT v Praze. Má rád vodu, hory a Káču. Nemá rád hlavolamy. Ve výpravě je mechanikem.

reklama
HN

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

Máte již předplatné nebo registraci? Přihlaste se.
Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.