Champagne de Venoge Grand Vin des Princes Millésimé 1993, svérázný vyzrálý Blanc de Blancs
Foto: Jan Čeřovský, www.jizni-svah.cz
V Praze se konal svátek šampaňského, oslava špičkových šumivých vín pořádaná společností House Champagne Épernay-Prague. Součástí Grand Jour de Champagne byla i someliérská soutěž s mezinárodní účastí. Podívejte se do naší fotogalerie, jak to na takovém galavečeru vypadá.

Společnost House Champagne Épernay-Prague představila vína formou velké prezentace několika domů ve Smetanově síni Obecního domu a sérií řízených ochutnávek zaměřených na konkrétní ročníky, styly či producenty.

Krom stovek milovníků šampaňského akce přivítala i několik vážených hostů. Šlo už tradičně o Richarda Juhlina, jednoho z největších světových odborníků na Champagne, který právě dokončuje knihu 8000 Champagnes. Dorazilo též několik zástupců vinařství a premiérově Thibault Le Mailloux, ředitel komunikace v organizaci CIVC (Commission of the Interprofessionnel Comité du vin de Champagne).

reklama

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

Máte již předplatné nebo registraci? Přihlaste se.
Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.