Hana Famfulíková - Skleněný šperk : Dvojí touha / Ateliér sklo Rony Plesl
Foto: archiv VŠUP
Ve čtvrtek začíná v pražském Uměleckoprůmyslovém muzeu výstava nejlepších diplomových a semestrálních prací studentů Vysoké školy uměleckoprůmyslové. K vidění jsou skleněné šperky, unikátní pleteniny nebo designové bytové doplňky.

Nejlepší diplomové a semestrální práce, které studenti Vysoké školy uměleckoprůmyslové v Praze vytvořili během akademického roku 2010/2011, jsou hlavním tématem výstavy s lapidárním názvem Výstava 2011. Ta začíná v pražském Uměleckoprůmyslovém muzeu již tento čtvrtek.

Celkem je k vidění patnáct vybraných prací z různých ateliérů. Příznivce módy zaujmou originální pleteniny od Moniky Krobové nebo masivní skleněné šperky Hany Famfulíkové.

HN

Ještě na vás čeká 90 % článku. Pokračovat ve čtení můžete jako náš předplatitel.

Máte již předplatné? Přihlaste se.
Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.