Klobouky od Philipa Treacyho
Foto: archiv Philipa Treacyho
Philip Treacy dokáže zázraky. Umí během vteřiny zařídit, aby si o vás lidé povídali hodiny a hodiny. Stačí mu k tomu jediná věc - klobouk. Kvůli tomu za ním chodí slavné ženy z celého světa. Britskou královskou rodinou počínaje a hollywoodskými herečkami konče.

Na poličce se vyjímá vosková hlava zpěvačky Lady Gaga, na zdech visí skicy od Karla Lagerfelda a děkovné dopisy Camilly Parker Bowlesové, manželky prince Charlese.

Vstoupit do londýnského studia Philipa Treacyho, nejlepšího a nejvýstřednějšího kloboučníka současnosti, se rovná výletu do říše divů. Tady není místo pro ten šedivý svět, který se připomíná hučením vlaků projíždějících za oknem. U Treacyho vládnou jiskřivé barvy, fantastické tvary a smysl pro nadsázku.

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

Máte již předplatné nebo registraci? Přihlaste se.
Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.