Piraiba, kterou ulovil Jakub Vágner
Foto: archiv Jakuba Vágnera
Ryby zásadně nejí - je přesvědčen, že jsou inteligentní a že by po ulovení měly být vráceny zpátky vodě. Jenže princip "chyť a pusť", který jeden z nejlepších sportovních rybářů světa prosazuje, je v několika vyspělých západních zemích zakázán.

Ještě mu nebylo 30, ale už toho s prutem v ruce dokázal tolik, že to neušlo ani legendárnímu americkému moderátorovi Jayovi Lenovi, který jej pozval do své proslulé televizní talk show.

Jeho strhující dobrodružství při lovu gigantických sladkovodních ryb, za nimiž se vypravil už na všechny kontinenty světa, vysílal globálně působící National Geographic Channel, ale i stanice Discovery. Od října se jeho nejnovější série dokumentů Rybí legendy bude dávat v České televizi.

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

Máte již předplatné nebo registraci? Přihlaste se.
Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.