Kořenářství U Salvátora
Foto: HN – Filip Jandourek
V proslulém pražském kořenářství U Salvátora nepotřebují nápadný vývěsní štít ani tabuli před obchodem. Už zdálky vás sem totiž naláká vůně, která se z krámku line. A co teprve když do starosvětsky působícího obchodu vstoupíte!

Za pultem tu najdete majitelku paní Velebilovou. Může působit trochu přísně, ale o sortimentu svého kořenářství má dokonalý přehled a jen těžko ji svým přáním dokážete nachytat. Raději si ale rozmyslete, jaké koření potřebujete nakoupit. Mohli byste si jinak odnést větší než malé množství voňavých přísad.

Tip Scuku: Nebojte se zeptat na méně obvyklé druhy koření, které se v běžných obchodech špatně shání - paní Velebilová ráda pomůže.

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

Máte již předplatné nebo registraci? Přihlaste se.
Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.