Náplavka na Výtoni
Foto: HN – Lukáš Bíba
Desítky firem soupeří o titul Cyklozaměstnavatel roku. Jednotlivci, kteří najedou nejvíce "zelených" kilometrů, mohou vyhrát zájezd do Kodaně pro dvě osoby.

Už jen týden zbývá na registrace do kampaně Do práce na kole, kterou vyhlásila iniciativa Auto*Mat. Pokud sestavíte ve vaší firmě cyklistický tým, můžete se zaregistrovat na webu www.dopracenakole.net. Poslední příležitost budete mít v průběhu Velké jarní cyklojízdy, která startuje 28. dubna z náměstí Jiřího z Poděbrad.

Úkolem pražských firemních týmů bude během května ujet co nejvíce "zelených“ kilometrů. Mohou tak vyhrát zájezd do Kodaně, funkční oblečení na kolo nebo poukázky do opravny Bajkazyl. Firmy budou soupeřit o titul "Cyklozaměstnavatel roku“ a vyhrát můžou například firemní kolo Manchester.

reklama
HN

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

Máte již předplatné nebo registraci? Přihlaste se.
Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.