Pozorovatelé ptáků
Foto: Robert Doležal
Není jich v Česku mnoho, ale existují. Specializované cestovní kanceláře zaměřené na vaše vášně. Ať už jste milovníky přírody, dobrého jídla, fotbalu nebo rybaření, máme pro vás tipy, s kým vyrazit poznávat svět.

Zatímco v Británii nebo v Americe je pozorování ptáků neboli birdwatching poměrně rozšířeným koníčkem, v Česku jde o zábavu spíše menšinovou. Pobyt v přírodě spojený s trpělivým očekáváním je přitom příjemnou formou odpočinku. K tomu připočtěte vzdělávací rozměr, protože kdo už jednou začne ptáky pozorovat, měl by vědět, o jaké druhy se jedná, ve kterém období je lze sledovat nebo odkud a kam migrují.

Pokud vás pozorování ptáků láká nebo jste mu už propadli, navštivte stránky CK Primaroute z Uherského Hradiště, jež se na výlety se zaměřením na ptactvo specializuje.

HN

Ještě na vás čeká 90 % článku. Pokračovat ve čtení můžete jako náš předplatitel.

Máte již předplatné? Přihlaste se.
Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.