Prima se chce především odlišit od konkurence.
Šéfredaktorkou zpravodajství a publicistiky v televizi Prima bude od 1. srpna Jitka Obzinová. Ve funkci nahradí Pavla Zunu, který z Primy odešel 21. května. Informovala mluvčí Primy Jana Kocová.

Podle ní vedení Primy od nové šéfredaktorky očekává především rozvoj zpravodajství směrem k jasnému profilu zpráv, zřetelně odlišitelnému od konkurence. "Jitka Obzinová splňuje naše představy o zkušeném a konstruktivním šéfovi zpravodajství. Předložila jasnou koncepci jeho rozvoje, která odpovídá našim strategickým záměrům," uvedl generální ředitel Primy Marek Singer.

Obzinová má s prací v médiích dlouholeté zkušenosti. Na začátku 90. let pracovala v Českém rozhlase jako zpravodajka a samostatná komentátorka. Od roku 1992 působila v České televizi. V letech 1996 až 2003 pak pracovala v televizi Nova. V letech 2003 až 2005 byla výrobní ředitelkou slovenské televize Joj. Posléze ji posluchači slýchali jako moderátorku Pressklubu Frekvence 1, jehož byla i dramaturgyní. V roce 2006 se stala vedoucí redakce zpravodajství ČRo 2 Praha, odkud přešla na pozici vedoucí redakce domácího zpravodajství ČRo 1 Radiožurnál.