Rozhledna Brighton i360 vyveze návštěvníky v prosklené kapsli
Foto: brightoni360.co.uk
Návštěvníci známého letoviska v Brightonu dostanou novou atrakci. Do dvou let zde vyroste rozhledna vysoká 160 metrů. Zájemce vyveze v obřím modulu, z něhož uvidí uličky města, pobřeží i moře. Vyhlídkovou věž navrhli autoři slavného Londýnského oka.

V anglickém Brightonu roste po vzoru světových metropolí nová rozhledna. Dokončena bude už za dva roky a stejně jako Londýnské oko nebo Eiffelova věž v Paříži nabídne panoramatický výhled na celé město.

A stejně jako u obřího ruského kola v hlavním městě Velké Británie i v Brightonu se návštěvníci na vrchol nové atrakce dostanou v prosklené kapsli.

Na rozdíl od slavného Oka ale bude zavěšena na více než 160metrové ocelové věži, po níž vyveze až 200 návštěvníků do výšky 138 metrů. Cesta na vrchol potrvá zhruba 10 minut a seshora pak bude možné shlédnout na uličky přímořského města i kamenitou pláž, na níž bude nová vyhlídka stát.

reklama
HN

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

Máte již předplatné nebo registraci? Přihlaste se.
Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.