reklama
přihlášení odhlášení mobilní verze | obsahový servis | online archivy | předplatné titulů economia       rss | mms | sms      
Nejste-li dosud registrován, pokračujte zde
Uživatelské jméno:
Heslo:
Svět Moje řeč Rozhovor Téma (pozn. red.) Zblízka Velké spory vědy a techniky
ArchitekturaJídloMódaHodinkyTrh s uměnímOsudStyl

Rozmarná léta Jiřího Menzela

Jarmila Jelínková

Tak se jmenuje výstava, která mapuje 75 roků předního českého režiséra. Velkoformátové fotografie, jež většinou vznikly v zákulisí - tedy při... »»»

Poezie na zdi

Petra Pospěchová

Žonglování s významy, jednoslovné nápisy, písmena rozsypaná po městě v zapadlých koutech, stejně jako na čelních stěnách mostů - to všechno je Timo.... »»»

reklama

Designblok 2012

Irena Tesarčíková, David Kalista

Ojedinělá přehlídka českých a zahraničních designérů opět ovládla Prahu. Špičkový moderní design v přímém přenosu - až do 7. října. »»»

Jak se smějí ženy

Tereza Hromádková

Měří teplotu skládacím metrem nebo tráví měsíce vytvářením napodobeniny psa. Ženy, jejichž řemeslem je, že si umějí dělat samy ze sebe legraci. »»»

Prvňáčci

Naďa Klevisová

Před první světovou válkou bylo zvykem zdobit stěnu školy nad vchodem štukovými nápisy jako "Dítek v mládí dobré ohýbání přináší obci požehnání".... »»»

Japonské zahrady

Naďa Klevisová

Čajový domek O kráse japonských zahrad se bývalý hoteliér, vydavatel a majitel autosalonu Václav Wiesner dověděl od fotografa Zdeňka Thomy, který byl... »»»

Jed, nebo lék?

Eva Bobůrková

Kobra - AIDS Jejich uštknutí přináší rychlou bolestivou smrt. Ale jedovatí hadi lidem umí i dobře posloužit. Neboť jim poskytují léky na jejich... »»»

Zamilovaní vandalové

Tereza Hromádková

Kocour a Čičinka. Sylwia & Tomasz. Pancio y Suonka. Visací zámky se jmény milenců obemykají stále těsněji mosty a vyhlídky od New Yorku po Soul a... »»»

Bláňa je krásná

Naďa Klevisová

Petra Pasovská slečna z kiosku Betonový bazén s říční vodou, dřevěné kabiny, skákací prkno a třímetrová věž, pár slunečníků. V kiosku místní pivo... »»»

Talíře a ešusy

Skauti z Červených Peček rozbili svůj tábor ze stanů s podsadou a polní kuchyně na louce nedaleko Trhového Štěpánova. Nepoužívají mobily, jedí z... »»»

celkem nalezeno: 106
zobrazuji: 1 - 10
Jinýma očima
Sbohem, bí-ou-dý!
Jindřich Šídlo

My máme hokej, Irové ragby. Sporty, které půlka světa nezná, ale o to víc je my, ragbyové a hokejové národy, dokážeme prožívat. My máme Jaromíra Jágra, Irové Briana O'Driscolla. Mistr Jágr ještě... »»»

Stalo se v pátek
Legendární letoun rekordman

Dne 13. září 1935 dosáhl Howard Hughes, boháč a podnikatel v letectví a filmovém průmyslu, světového rychlostního rekordu na svém letounu H-1. Letěl rychlostí 567,10 km/h. Byl to poslední rekord,... »»»

Hvězdná etiketa
Krásky s dobrým srdcem

Konec roku se blíží ještě jen pomalu, ale kalendář firmy Pirelli je už hotov. Autorem kolekce uměleckých aktů známých hereček a modelek pro rok 2013 je oceňovaný válečný fotoreportér a antropolog... »»»

DNA duše
Chytří mají nos na lidi

Inteligentnější lidé více důvěřují svému okolí. Důvěřivost klesá spolu se snižující se inteligencí. Tak vyzněla nejnovější studie, založená na analýze dat, nasbíraných ve Všeobecném sociálním... »»»

Foto CV
Alain Ducasse
reklama
reklama
reklama
 
 
  HN SERVIS
 
   VYBRALI JSME Z HN
 
  AKTUÁLNÍ PŘÍLOHA HOSPODÁŘSKÝCH NOVIN
 RADY PRO BUSINESS TRAVEL
Zavřít
ERROR: object's template file r00000_sab21.inc doesn't exist!
ERROR: object's template file r00000_sab21.inc doesn't exist!
ERROR: object's template file 0/008/right_businesstravel_openarticle.inc doesn't exist!

Business Travel odkazy

Exporter.iHNed.cz 18.12.2003 14:34


Nový názor
Autor:
E-mail:
Město nebo místo:
Zveřejnit e-mail:
Zasílat reakce e-mailem:
Titulek:
Odeslat


Upozornění. Redakce iHNed.cz si vyhrazuje právo smazat příspěvek, ve kterém se vyskytnou vulgarismy, slova a výrazy urážející ostatní čtenáře, dle zaběhlých společenských norem v ČR.
předchozí článek   další článek
 
reklama
reklama
reklama