reklama
přihlášení odhlášení online inzerce mobilní verze | obsahový servis | online archivy | předplatné titulů economia       rss | mms | sms      
Nejste-li dosud registrován, pokračujte zde
Uživatelské jméno:
Heslo:
Svět Moje řeč Rozhovor Téma (pozn. red.) Zblízka Velké spory vědy a techniky
ArchitekturaJídloMódaHodinkyTrh s uměnímOsudStyl

Styl - Trh s uměním

Aktuální vydání | Archiv vydání

Masker vstoupil do Paříže

Naďa Klevisová

Jakub Matuška aka Masker vystavuje ve francouzské metropoli a jeho obrazy už tam našly první kupce. "Myslím, že jsme na začátku úžasné spolupráce,"... »»»

Banksy by zuřil

Naďa Klevisová

Majitelé Banksyho děl chtějí poslat své poklady dál, do oběhu. Práce streetartisty, který nesnáší zavedené umělecké instituce, jsou teď k vidění v... »»»

reklama

Dvojtečka na konec

Naďa Klevisová

V zítřejší brněnské dražbě Aukčního domu Zezula můžete vybírat mezi výtvarnými díly a starožitnostmi velmi různorodé položky ve střední a nižší... »»»

Já nejsem ty

Naďa Klevisová

Mladý umělec Krištof Kintera dobÝvá svět. velká výstava v Museu Tinguely ve švýcarské Basileji ho představuje jako spontánního autora, který tvoří s... »»»

Sezona končí

Naďa Klevisová

Do konce června se bude v Česku konat už jen sedm aukcí a potom, až do září, sběratelům nezbude než hledat adrenalin mimo tento obor. »»»

Událost století

Naďa Klevisová

Nejvzácnější známka světa, One-Cent Magenta z Britské Guyany, hledá kupce. Ve své sbírce ji měla řada osobností, včetně amerického chemického magnáta... »»»

Mění se vkus sběratelů...

Naďa Klevisová

Před třinácti lety otevřel v Praze galerii Maldoror a začal v ní prezentovat vlastní sbírku, hlavně český a světový surrealismus. Po deseti letech se... »»»

Mánesovy rusalky

Naďa Klevisová

V neděli se bude v Praze dražit dílo největšího českého malíře 19. století, Josefa Mánesa. Tajemný pohádkový výjev "Utonulý" byl dlouho nezvěstný.... »»»

Aukční maraton

Naďa Klevisová

Jarní sezóna kulminuje pěti aukcemi v pěti dnech. Nabízejí se obrazy, staré tisky, design, sklo a asiatika. »»»

Tenkrát v Étretatu

Naďa Klevisová

Útesy, Pláže, vítr, hra světla a stínů, jež mění skalní masivy v přeludy - to všechno lze vyčíst z obrazů realistů, impresionistů a... »»»

celkem nalezeno: 200
 zobrazuji: 1 - 10 
Jinýma očima
Sbohem, bí-ou-dý!
Jindřich Šídlo

My máme hokej, Irové ragby. Sporty, které půlka světa nezná, ale o to víc je my, ragbyové a hokejové národy, dokážeme prožívat. My máme Jaromíra Jágra, Irové Briana O'Driscolla. Mistr Jágr ještě... »»»

Stalo se v pátek
Legendární letoun rekordman

Dne 13. září 1935 dosáhl Howard Hughes, boháč a podnikatel v letectví a filmovém průmyslu, světového rychlostního rekordu na svém letounu H-1. Letěl rychlostí 567,10 km/h. Byl to poslední rekord,... »»»

Hvězdná etiketa
Krásky s dobrým srdcem

Konec roku se blíží ještě jen pomalu, ale kalendář firmy Pirelli je už hotov. Autorem kolekce uměleckých aktů známých hereček a modelek pro rok 2013 je oceňovaný válečný fotoreportér a antropolog... »»»

DNA duše
Chytří mají nos na lidi

Inteligentnější lidé více důvěřují svému okolí. Důvěřivost klesá spolu se snižující se inteligencí. Tak vyzněla nejnovější studie, založená na analýze dat, nasbíraných ve Všeobecném sociálním... »»»

Foto CV
Alain Ducasse
reklama
reklama
reklama
 
 
  HN SERVIS
 
   VYBRALI JSME Z HN
čteno: 15x   názorů: 0
čteno: 21x   názorů: 0
čteno: 5x   názorů: 0
čteno: 3x   názorů: 0
 RADY PRO BUSINESS TRAVEL
Zavřít
ERROR: object's template file r00000_sab21.inc doesn't exist!
ERROR: object's template file r00000_sab21.inc doesn't exist!
ERROR: object's template file 0/008/right_businesstravel_openarticle.inc doesn't exist!

Business Travel odkazy

Exporter.iHNed.cz 18.12.2003 14:34


Nový názor
Autor:
E-mail:
Město nebo místo:
Zveřejnit e-mail:
Zasílat reakce e-mailem:
Titulek:
Odeslat


Upozornění. Redakce iHNed.cz si vyhrazuje právo smazat příspěvek, ve kterém se vyskytnou vulgarismy, slova a výrazy urážející ostatní čtenáře, dle zaběhlých společenských norem v ČR.
předchozí článek   další článek
 
reklama
reklama
reklama