reklama
přihlášení odhlášení online inzerce mobilní verze | obsahový servis | online archivy | předplatné titulů economia       rss | mms | sms      
Nejste-li dosud registrován, pokračujte zde
Uživatelské jméno:
Heslo:
Svět Moje řeč Rozhovor Téma (pozn. red.) Zblízka Velké spory vědy a techniky
ArchitekturaJídloMódaHodinkyTrh s uměnímOsudStyl

Styl - Trh s uměním

Aktuální vydání | Archiv vydání

Možnosti lidské ruky

Naďa Klevisová

práce sklářského výtvarníka Františka Víznera má Metropolitní muzeum v New Yorku i Národní muzeum v Tokiu. Samotář ze Žďáru nad sázavou dobyl svět.... »»»

Venuše, pradleny, tanečnice...

Naďa Klevisová

První zářijové aukce nabízejí zajímavé obrazy i starožitnosti. »»»

reklama

V hlavní roli princezna tripolisská

Naďa Klevisová

První aukce podzimní sezony se koná dnes večer. Jedním ze zlatých hřebů je kniha Roberta de Flers, která je díky litografiím Alfonse Muchy považována... »»»

Síla tradice

Naďa Klevisová

Jsem staromilec, říká restaurátor a sběratel David Fiala. vystavuje nábytek, kterému jeho ateliér vdechl nový život tak, jak to dělali řemeslníci... »»»

Těšit se z umění

Naďa Klevisová

Pavel Chalupa je ředitelem investičního fondu Pro arte, prvního a dosud jediného u nás, specializovaného na české umění. Z děl, která fond zatím... »»»

Vymysli si příběh

Naďa Klevisová

Francouzského umělce inspirovalo světlo na obrazech Jakuba Schikanedera, krajiny Adolfa Chwaly, záhadná Muchova "čarodějka" s žábou... Okouzlení... »»»

Masker vstoupil do Paříže

Naďa Klevisová

Jakub Matuška aka Masker vystavuje ve francouzské metropoli a jeho obrazy už tam našly první kupce. "Myslím, že jsme na začátku úžasné spolupráce,"... »»»

Banksy by zuřil

Naďa Klevisová

Majitelé Banksyho děl chtějí poslat své poklady dál, do oběhu. Práce streetartisty, který nesnáší zavedené umělecké instituce, jsou teď k vidění v... »»»

Dvojtečka na konec

Naďa Klevisová

V zítřejší brněnské dražbě Aukčního domu Zezula můžete vybírat mezi výtvarnými díly a starožitnostmi velmi různorodé položky ve střední a nižší... »»»

Já nejsem ty

Naďa Klevisová

Mladý umělec Krištof Kintera dobÝvá svět. velká výstava v Museu Tinguely ve švýcarské Basileji ho představuje jako spontánního autora, který tvoří s... »»»

celkem nalezeno: 200
 zobrazuji: 1 - 10 
Jinýma očima
Sbohem, bí-ou-dý!
Jindřich Šídlo

My máme hokej, Irové ragby. Sporty, které půlka světa nezná, ale o to víc je my, ragbyové a hokejové národy, dokážeme prožívat. My máme Jaromíra Jágra, Irové Briana O'Driscolla. Mistr Jágr ještě... »»»

Stalo se v pátek
Legendární letoun rekordman

Dne 13. září 1935 dosáhl Howard Hughes, boháč a podnikatel v letectví a filmovém průmyslu, světového rychlostního rekordu na svém letounu H-1. Letěl rychlostí 567,10 km/h. Byl to poslední rekord,... »»»

Hvězdná etiketa
Krásky s dobrým srdcem

Konec roku se blíží ještě jen pomalu, ale kalendář firmy Pirelli je už hotov. Autorem kolekce uměleckých aktů známých hereček a modelek pro rok 2013 je oceňovaný válečný fotoreportér a antropolog... »»»

DNA duše
Chytří mají nos na lidi

Inteligentnější lidé více důvěřují svému okolí. Důvěřivost klesá spolu se snižující se inteligencí. Tak vyzněla nejnovější studie, založená na analýze dat, nasbíraných ve Všeobecném sociálním... »»»

Foto CV
Alain Ducasse
reklama
reklama
reklama
 
 
  HN SERVIS
 
   VYBRALI JSME Z HN
čteno: 1x   názorů: 0
čteno: 2x   názorů: 0
čteno: 0x   názorů: 0
čteno: 3x   názorů: 0
 
  AKTUÁLNÍ PŘÍLOHA HOSPODÁŘSKÝCH NOVIN
 RADY PRO BUSINESS TRAVEL
Zavřít
ERROR: object's template file r00000_sab21.inc doesn't exist!
ERROR: object's template file r00000_sab21.inc doesn't exist!
ERROR: object's template file 0/008/right_businesstravel_openarticle.inc doesn't exist!

Business Travel odkazy

Exporter.iHNed.cz 18.12.2003 14:34


Nový názor
Autor:
E-mail:
Město nebo místo:
Zveřejnit e-mail:
Zasílat reakce e-mailem:
Titulek:
Odeslat


Upozornění. Redakce iHNed.cz si vyhrazuje právo smazat příspěvek, ve kterém se vyskytnou vulgarismy, slova a výrazy urážející ostatní čtenáře, dle zaběhlých společenských norem v ČR.
předchozí článek   další článek
 
reklama
reklama
reklama