reklama
přihlášení odhlášení online inzerce mobilní verze | obsahový servis | online archivy | předplatné titulů economia       rss | mms | sms      
Nejste-li dosud registrován, pokračujte zde
Uživatelské jméno:
Heslo:
Svět Moje řeč Rozhovor Téma (pozn. red.) Zblízka Velké spory vědy a techniky
ArchitekturaJídloMódaHodinkyTrh s uměnímOsudStyl

Nepřítel mobil

Jan Gebert

Chytré telefony dnes kupují rodiče už i tříletým dětem. Pro učitele jsou ale nové technologie stále spíše konkurentem než spojencem. Jak dnes mění... »»»

Stříbrní ďáblové

Jan Gebert

Stovky českých vojáků poznaly válku ve Vietnamu, Alžíru anebo subsaharské Africe. Ve službách francouzské Cizinecké legie bojovali i po boku bývalých... »»»

reklama

Co Čech, to cvičenec

Magda Koutecká

Průzkumy hovoří jasně. Češi jsou nadšení sportovci, kteří milují pohyb za čímkoli. »»»

Závod pro tři miliardy

Michal Šenk

O víkendu vstoupí do druhého století svého života Tour de France. Dá se o něm tedy skutečně mluvit jako o Staré dámě. Má ovšem ještě další přezdívku,... »»»

Na krok od Tour

Michal Šenk

rychlostní rekordman Graeme Obree, přezdívaný "létající Skot", je možná nejzajímavější cyklista, který nikdy nejel Tour De France. Je to škoda pro... »»»

Je dnešní cyklistika čistší, než bývala?

Michal Šenk

Dopingové skandály provázejí cyklistiku v posledních letech prakticky neustále. Ale sport s nimi bojuje. A zjevně úspěšně. »»»

Ten půjčí to a ten zas tohle...

Tereza Hromádková

Díky internetu teď můžete za poplatek půjčit nebo pronajmout cokoli, co máte a zrovna nepoužíváte. Ložnici, auto, kolo, svetr, jachtu v Chorvatsku...... »»»

Mistrovství světa? Fotbal nic moc

Luděk Staněk

Proč sledujeme mistrovství světa ve fotbale, i když je většina zápasů slabá? Proč českou fotbalovou ligu nikdy nezničí velké a celosvětové ligové... »»»

To pověstné štěstíčko

Simon Kuper

Simon Kuper v exkluzivním článku pro Víkend vysvětluje, proč je Pelé pošetilý muž a proč bychom si všichni měli v Brazílii přát co nejvíce... »»»

Lov chytrých hlav

Tereza Hromádková

Česká republika se snaží nalákat kvalitní zahraniční vědce. Zatím spíš s rozporuplnými výsledky. Potenciál přilákat zkušené výzkumníky Česko ale... »»»

celkem nalezeno: 200
 zobrazuji: 1 - 10 
Jinýma očima
Sbohem, bí-ou-dý!
Jindřich Šídlo

My máme hokej, Irové ragby. Sporty, které půlka světa nezná, ale o to víc je my, ragbyové a hokejové národy, dokážeme prožívat. My máme Jaromíra Jágra, Irové Briana O'Driscolla. Mistr Jágr ještě... »»»

Stalo se v pátek
Legendární letoun rekordman

Dne 13. září 1935 dosáhl Howard Hughes, boháč a podnikatel v letectví a filmovém průmyslu, světového rychlostního rekordu na svém letounu H-1. Letěl rychlostí 567,10 km/h. Byl to poslední rekord,... »»»

Hvězdná etiketa
Krásky s dobrým srdcem

Konec roku se blíží ještě jen pomalu, ale kalendář firmy Pirelli je už hotov. Autorem kolekce uměleckých aktů známých hereček a modelek pro rok 2013 je oceňovaný válečný fotoreportér a antropolog... »»»

DNA duše
Chytří mají nos na lidi

Inteligentnější lidé více důvěřují svému okolí. Důvěřivost klesá spolu se snižující se inteligencí. Tak vyzněla nejnovější studie, založená na analýze dat, nasbíraných ve Všeobecném sociálním... »»»

Foto CV
Alain Ducasse
reklama
reklama
reklama
 
 
  HN SERVIS
 
   VYBRALI JSME Z HN
čteno: 0x   názorů: 0
čteno: 0x   názorů: 0
čteno: 0x   názorů: 0
čteno: 3x   názorů: 0
 
  AKTUÁLNÍ PŘÍLOHA HOSPODÁŘSKÝCH NOVIN
 RADY PRO BUSINESS TRAVEL
Zavřít
ERROR: object's template file r00000_sab21.inc doesn't exist!
ERROR: object's template file r00000_sab21.inc doesn't exist!
ERROR: object's template file 0/008/right_businesstravel_openarticle.inc doesn't exist!

Business Travel odkazy

Exporter.iHNed.cz 18.12.2003 14:34


Nový názor
Autor:
E-mail:
Město nebo místo:
Zveřejnit e-mail:
Zasílat reakce e-mailem:
Titulek:
Odeslat


Upozornění. Redakce iHNed.cz si vyhrazuje právo smazat příspěvek, ve kterém se vyskytnou vulgarismy, slova a výrazy urážející ostatní čtenáře, dle zaběhlých společenských norem v ČR.
předchozí článek   další článek
 
reklama
reklama
reklama