reklama
přihlášení odhlášení online inzerce mobilní verze | obsahový servis | online archivy | předplatné titulů economia       rss | mms | sms      
Nejste-li dosud registrován, pokračujte zde
Uživatelské jméno:
Heslo:
Svět Moje řeč Rozhovor Téma (pozn. red.) Zblízka Velké spory vědy a techniky
ArchitekturaJídloMódaHodinkyTrh s uměnímOsudStyl

Sám doma, sama doma

Barbora Fridrichová

Stále více z nás žije single. O samotě. V malém bytě pro jednoho má malou myčku a malou lednici a ve svém malém volném čase ještě dlouho nebude mít... »»»

reklama

Prezidentův řečník a řečníkův prezident

Zuzana Válková

Jejich slova opakuje nejmocnější muž planety. Je jim sotva přes třicet a přitom jsou autory vět, které se vepsaly do historie. Jon Favreau a po něm... »»»

Hledání Skota v kupce sena

Lucie Bednářová

Najít v Praze Skota, který by se vyjádřil k referendu o odtržení Skotska od Velké Británie, se na první pohled nezdá být těžkým úkolem. Po... »»»

Češi a Slováci ve světové válce

Leoš Kyša

Ve světě zuří válka - Osvícení (Enlightened) proti Hnutí Odporu (Resistance). Zapojilo se do ní na pět milionů lidí. V Česku jí podlehly tisíce.... »»»

Den, kdy nám popravili Jima

Iva Roze Skochová

Novinářka Iva Roze Skochová je patrně jediná Češka, která osobně znala Jamese Foleyho, amerického žurnalistu zavražděného minulý měsíc v Sýrii. Pro... »»»

Pět autorů o konci léta

Závěr prázdnin je zvláštní doba, když je člověk školou povinné dítě. Jako by všechno ohlašovalo začátek konce volna: najednou je o něco chladněji a... »»»

Neviditelná ruka blešího trhu

Jan Plachetka

co je tak přitažlivého na tom chaotickém shluku stolků a hromádek se zbožím a veteší všeho druhu, kterému se říká "bleší trh"? v čem se liší... »»»

Sériový kreslíř

Luděk Staněk

Za dvě minuty se toho dá stihnout dost. Dá se sníst hot dog, mít velmi vášnivý nebo velmi špatný sex, zaběhnout světový rekord na 800 metrů (ten... »»»

celkem nalezeno: 200
 zobrazuji: 1 - 10 
Jinýma očima
Sbohem, bí-ou-dý!
Jindřich Šídlo

My máme hokej, Irové ragby. Sporty, které půlka světa nezná, ale o to víc je my, ragbyové a hokejové národy, dokážeme prožívat. My máme Jaromíra Jágra, Irové Briana O'Driscolla. Mistr Jágr ještě... »»»

Stalo se v pátek
Legendární letoun rekordman

Dne 13. září 1935 dosáhl Howard Hughes, boháč a podnikatel v letectví a filmovém průmyslu, světového rychlostního rekordu na svém letounu H-1. Letěl rychlostí 567,10 km/h. Byl to poslední rekord,... »»»

Hvězdná etiketa
Krásky s dobrým srdcem

Konec roku se blíží ještě jen pomalu, ale kalendář firmy Pirelli je už hotov. Autorem kolekce uměleckých aktů známých hereček a modelek pro rok 2013 je oceňovaný válečný fotoreportér a antropolog... »»»

DNA duše
Chytří mají nos na lidi

Inteligentnější lidé více důvěřují svému okolí. Důvěřivost klesá spolu se snižující se inteligencí. Tak vyzněla nejnovější studie, založená na analýze dat, nasbíraných ve Všeobecném sociálním... »»»

Foto CV
Alain Ducasse
reklama
reklama
reklama
 
 
  HN SERVIS
 
   VYBRALI JSME Z HN
 
  AKTUÁLNÍ PŘÍLOHA HOSPODÁŘSKÝCH NOVIN
 RADY PRO BUSINESS TRAVEL
Zavřít

Business Travel odkazy

Exporter.iHNed.cz 18.12.2003 14:34


Nový názor
Autor:
E-mail:
Město nebo místo:
Zveřejnit e-mail:
Zasílat reakce e-mailem:
Titulek:
Odeslat


Upozornění. Redakce iHNed.cz si vyhrazuje právo smazat příspěvek, ve kterém se vyskytnou vulgarismy, slova a výrazy urážející ostatní čtenáře, dle zaběhlých společenských norem v ČR.
předchozí článek   další článek
 
reklama
reklama
reklama