reklama
přihlášení odhlášení online inzerce mobilní verze | obsahový servis | online archivy | předplatné titulů economia       rss | mms | sms      
Nejste-li dosud registrován, pokračujte zde
Uživatelské jméno:
Heslo:
Svět Moje řeč Rozhovor Téma (pozn. red.) Zblízka Velké spory vědy a techniky
ArchitekturaJídloMódaHodinkyTrh s uměnímOsudStyl

Mladí Arabové musí být rozčarovaní

BÁRA PROCHÁZKOVÁ

Specialistka na Blízký východ Irena Kalhousová v rozhovoru s Bárou Procházkovou shrnuje, co pro nás znamená letošní arabské jaro. »»»

Bankrot

Konec byl rychlý. Hrajete poker, zlepšujete si svůj handicap, spekulujete, jak výhodně prodat něco, co nemáte, a vytáhnout peníze z někoho, kdo je... »»»

reklama

Pomoc pro Pákistán

Katastrofální záplavy, nejhorší v historii Pákistánu, si vyžádaly už na dva tisíce lidských obětí a zasáhly miliony obyvatel země. OSN varovala, že... »»»

Fotbal je náš

Blížící se mistrovství světa ve fotbale, které letos hostí Jihoafrická republika, zvedá nadšení pro tento sport na celém kontinentu. Trénuje se i na... »»»

Tečkovaný babylon

Pohled na singapurský pavilon přes oranžová okna pavilonu Austrálie byl pořízen nedlouho po otevření Všeobecné světové výstavy EXPO 2010 v čínské... »»»

Očista

Nedávná erupce islandského vulkánu Eyjafjallajökull zanesla sopečným popelem i kostel v nedalekém městečku Asoifsskali. K vyčištění svatostánku... »»»

Oscar za karikaturu

Dnes večer budou v Lisabonu vyhlášeny nejprestižnější ceny za novinovou karikaturu World Press Cartoon. Spolu se světovými autory si pro ocenění do... »»»

Malí běženci

Děti barmských utečenců si krátí čas v thajském městě Mahachai poblíž Bangkoku. Barmští dělníci, kteří zemi opouštějí kvůli vládě tamní vojenské... »»»

Návrat šampiona

Třiadvacetiletý krasobruslař Tomáš Verner byl v loňském roce stíhán zdravotními problémy, přesto na Zimní olympijské hry míří s medailovými ambicemi.... »»»

Hlavou dolů

Návštěvníci světového veletrhu elektroniky v Las Vegas se odrážejí v zrcadlovém stropu stánku společnosti Samsung Electronics. Foto: Reuters »»»

celkem nalezeno: 200
zobrazuji: 1 - 10
Jinýma očima
Sbohem, bí-ou-dý!
Jindřich Šídlo

My máme hokej, Irové ragby. Sporty, které půlka světa nezná, ale o to víc je my, ragbyové a hokejové národy, dokážeme prožívat. My máme Jaromíra Jágra, Irové Briana O'Driscolla. Mistr Jágr ještě... »»»

Stalo se v pátek
Legendární letoun rekordman

Dne 13. září 1935 dosáhl Howard Hughes, boháč a podnikatel v letectví a filmovém průmyslu, světového rychlostního rekordu na svém letounu H-1. Letěl rychlostí 567,10 km/h. Byl to poslední rekord,... »»»

Hvězdná etiketa
Krásky s dobrým srdcem

Konec roku se blíží ještě jen pomalu, ale kalendář firmy Pirelli je už hotov. Autorem kolekce uměleckých aktů známých hereček a modelek pro rok 2013 je oceňovaný válečný fotoreportér a antropolog... »»»

DNA duše
Chytří mají nos na lidi

Inteligentnější lidé více důvěřují svému okolí. Důvěřivost klesá spolu se snižující se inteligencí. Tak vyzněla nejnovější studie, založená na analýze dat, nasbíraných ve Všeobecném sociálním... »»»

Foto CV
Alain Ducasse
reklama
reklama
reklama
 
 
  HN SERVIS
 
   VYBRALI JSME Z HN
čteno: 300x   názorů: 0
čteno: 72x   názorů: 0
čteno: 456x   názorů: 0
čteno: 16x   názorů: 0
 RADY PRO BUSINESS TRAVEL
Zavřít

Business Travel odkazy

Exporter.iHNed.cz 18.12.2003 14:34


Nový názor
Autor:
E-mail:
Město nebo místo:
Zveřejnit e-mail:
Zasílat reakce e-mailem:
Titulek:
Odeslat


Upozornění. Redakce iHNed.cz si vyhrazuje právo smazat příspěvek, ve kterém se vyskytnou vulgarismy, slova a výrazy urážející ostatní čtenáře, dle zaběhlých společenských norem v ČR.
předchozí článek   další článek
 
reklama
reklama
reklama