reklama
přihlášení odhlášení mobilní verze | obsahový servis | online archivy | předplatné titulů economia       rss | mms | sms      
Nejste-li dosud registrován, pokračujte zde
Uživatelské jméno:
Heslo:
Svět Moje řeč Rozhovor Téma (pozn. red.) Zblízka Velké spory vědy a techniky
ArchitekturaJídloMódaHodinkyTrh s uměnímOsudStyl
David Kalista
Aktuální kolekce značky Cockerel opět konfrontuje módu s interiérovými prvky, a to nejen v rámci své koncepce, ale také prostřednictvím použitých materiálů. Třeba s na dotek příjemnou vlnou nebo popelínem, ve kterém se dříve spalo. Designérka Lenka Kohoutová se přitom soustředí na přirozenost i... »»»
 

Proteiny, minerály a vitaminy uzavřené v lastuře. Mušle si musíte vychutnat

Mušle. I v Česku dostupná delikatesa

Radana Vítková

Jsou rychle hotové, chutné a zdravé. Navíc téměř bez tuku. Chcete-li zkraje roku tělu odlehčit, zařaďte do jídelníčku víc ryb a mořských plodů. A... »»»

Studie v šarlatové

Alex Mikšovic

Campari Bitter, příjemně nahořklá ikona italského la dolce vita, dělá svým akcionářům jen a jen radost; tsunami téměř o 30 milionech litrů zaplavuje... »»»

Legenda - kravata

Klára Klempířová

Vázanka představuje v dějinách odívání nejvýraznější symbol úspěchu a mužství. To bez výjimky platí až dodnes. Šátky a nákrčníky, které muži nosili... »»»

Nebojte se čísla 666

Patrick Zandl

Hodinky jsou skvělý vánoční dárek. Spojují v sobě praktické využití s potěšením z krásné věci, nosíme je s sebou, takže nám můžou neustále připomínat... »»»

Na veletrhu TEFAF se bude dražit pohovka Mae Westové

Pohovka ve tvaru rtů Mae Westové byla vyrobena roku 1973 dle návrhu Salvadora Dalího.

Naďa Klevisová

Salvador Dalí navrhl pohovku ve tvaru rtů slavné hollywoodské herečky. Bude se nabízet na veletrhu Tefaf v Maastrichtu spolu s tisíci uměleckých děl... »»»

Kopřiva

Darina Křivánková

Minulý týden zemřela, dnes se s ní loučíme. Lidé jako ona nepotřebují mytizovat. Stihli toho udělat tolik, že nám jednou provždy vytřeli zrak. Věra... »»»

Jinýma očima
Sbohem, bí-ou-dý!
Jindřich Šídlo

My máme hokej, Irové ragby. Sporty, které půlka světa nezná, ale o to víc je my, ragbyové a hokejové národy, dokážeme prožívat. My máme Jaromíra Jágra, Irové Briana O'Driscolla. Mistr Jágr ještě... »»»

Stalo se v pátek
Legendární letoun rekordman

Dne 13. září 1935 dosáhl Howard Hughes, boháč a podnikatel v letectví a filmovém průmyslu, světového rychlostního rekordu na svém letounu H-1. Letěl rychlostí 567,10 km/h. Byl to poslední rekord,... »»»

Hvězdná etiketa
Krásky s dobrým srdcem

Konec roku se blíží ještě jen pomalu, ale kalendář firmy Pirelli je už hotov. Autorem kolekce uměleckých aktů známých hereček a modelek pro rok 2013 je oceňovaný válečný fotoreportér a antropolog... »»»

DNA duše
Chytří mají nos na lidi

Inteligentnější lidé více důvěřují svému okolí. Důvěřivost klesá spolu se snižující se inteligencí. Tak vyzněla nejnovější studie, založená na analýze dat, nasbíraných ve Všeobecném sociálním... »»»

Foto CV
Alain Ducasse
reklama
reklama
reklama
 
 
  HN SERVIS
 
   VYBRALI JSME Z HN
 RADY PRO BUSINESS TRAVEL
Zavřít

Business Travel odkazy

Exporter.iHNed.cz 18.12.2003 14:34


Nový názor
Autor:
E-mail:
Město nebo místo:
Zveřejnit e-mail:
Zasílat reakce e-mailem:
Titulek:
Odeslat


Upozornění. Redakce iHNed.cz si vyhrazuje právo smazat příspěvek, ve kterém se vyskytnou vulgarismy, slova a výrazy urážející ostatní čtenáře, dle zaběhlých společenských norem v ČR.
předchozí článek   další článek
 
ODESLAT
Afghanistan travel 34
Téma - Smrt novináře
Kolegyně Jamese Foleyho o rizicích práce válečných novinářů.
reklama
reklama
reklama