reklama
přihlášení odhlášení online inzerce mobilní verze | obsahový servis | online archivy | předplatné titulů economia       rss | mms | sms      
Nejste-li dosud registrován, pokračujte zde
Uživatelské jméno:
Heslo:
Svět Moje řeč Rozhovor Téma (pozn. red.) Zblízka Velké spory vědy a techniky
ArchitekturaJídloMódaHodinkyTrh s uměnímOsudStyl

Mě ničí názor nezajímá!

Jindřiška Bláhová

Takových kariér, jakou má za sebou tento režisér, nenajdete mnoho ani v Hollywoodu. Oscarová Francouzská spojka a po ní megahit Vymítač ďábla vynesly... »»»

Cirkus si mě našel sám

Luděk Staněk

Po pěti letech, během kterých Rosťa novák udělal z amatérského spolku La Putyka evropsky ceněný soubor nového cirkusu, se chystá udělat zásadní... »»»

reklama

Továrna na peníze

Ondřej Formánek

Všichni o něm mluví v superlativech. Obdivovatelé jako o největší postavě současného boxu. Kritici jako o postavě nejpřeceňovanější. jen čísla v jeho... »»»

Příběh bez happy endu

Luděk Staněk

Někdo to nazývá sociálním pornem, jiný mluví o kýči, ale Tomáš Třeštík si stojí za svým. Jeho poslední výstava, která představuje portréty bezdomovců... »»»

Jak se naše máma zapovídala s Obamou

Ondřej Formánek

Maria Ahnová je violoncellistka a hlavní kreativní síla známého newyorkského souboru sester Ahnových. To je zřejmě nejfotogeničtější trio klasické... »»»

Uříznutá mluvící hlava v lednici a jiné příhody

Ondřej Formánek, Luděk Staněk

Věhlasná světová autorka komiksových románů Persepolis a Kuře na švestkách, která se stala neméně věhlasnou filmařkou, vypráví v exkluzivním... »»»

Moje práce je sehnat DiCapria

Jindřiška Bláhová

byl úplně u všeho, co se v televizi událo zajímavého během posledních dvaceti let. U seriálu Beverly Hills 902 10. U prvních megaklipů pro MTV. U... »»»

Znám prostředí tvrdých drog a pouličních bitek

David Hrbek

Celý svět zná tu křehkým hlasem vyprávěnou písničku o podivínském chlapci jménem LuKa, co bydlí ve druhém patře. její autorka, newyorská písničkářka... »»»

Jak si Mirek Topolánek musel počkat

Luděk Staněk

Jeho bar psal dějiny pražského nočního života. Přitom on sám téměř nepije. I svým zákazníkům radí, ať pijí míň. A tvrdí, že člověk vlastně pije nosem... »»»

Alberto musí vyhrát

Michal Šenk

V květnu během Gira d'Italia projel celou trasu závodu, ještě než na ni vyrazil peloton. Nyní si chce projet hned po ránu pár etap tour de france.... »»»

celkem nalezeno: 400
 zobrazuji: 1 - 10 
Jinýma očima
Sbohem, bí-ou-dý!
Jindřich Šídlo

My máme hokej, Irové ragby. Sporty, které půlka světa nezná, ale o to víc je my, ragbyové a hokejové národy, dokážeme prožívat. My máme Jaromíra Jágra, Irové Briana O'Driscolla. Mistr Jágr ještě... »»»

Stalo se v pátek
Legendární letoun rekordman

Dne 13. září 1935 dosáhl Howard Hughes, boháč a podnikatel v letectví a filmovém průmyslu, světového rychlostního rekordu na svém letounu H-1. Letěl rychlostí 567,10 km/h. Byl to poslední rekord,... »»»

Hvězdná etiketa
Krásky s dobrým srdcem

Konec roku se blíží ještě jen pomalu, ale kalendář firmy Pirelli je už hotov. Autorem kolekce uměleckých aktů známých hereček a modelek pro rok 2013 je oceňovaný válečný fotoreportér a antropolog... »»»

DNA duše
Chytří mají nos na lidi

Inteligentnější lidé více důvěřují svému okolí. Důvěřivost klesá spolu se snižující se inteligencí. Tak vyzněla nejnovější studie, založená na analýze dat, nasbíraných ve Všeobecném sociálním... »»»

Foto CV
Alain Ducasse
reklama
reklama
reklama
 
 
  HN SERVIS
 
   VYBRALI JSME Z HN
čteno: 6x   názorů: 0
čteno: 7x   názorů: 0
čteno: 0x   názorů: 0
čteno: 3x   názorů: 0
 
  AKTUÁLNÍ PŘÍLOHA HOSPODÁŘSKÝCH NOVIN
 RADY PRO BUSINESS TRAVEL
Zavřít

Business Travel odkazy

Exporter.iHNed.cz 18.12.2003 14:34


Nový názor
Autor:
E-mail:
Město nebo místo:
Zveřejnit e-mail:
Zasílat reakce e-mailem:
Titulek:
Odeslat


Upozornění. Redakce iHNed.cz si vyhrazuje právo smazat příspěvek, ve kterém se vyskytnou vulgarismy, slova a výrazy urážející ostatní čtenáře, dle zaběhlých společenských norem v ČR.
předchozí článek   další článek
 
reklama
reklama
reklama