reklama
přihlášení odhlášení online inzerce mobilní verze | obsahový servis | online archivy | předplatné titulů economia       rss | mms | sms      
Nejste-li dosud registrován, pokračujte zde
Uživatelské jméno:
Heslo:
Svět Moje řeč Rozhovor Téma (pozn. red.) Zblízka Velké spory vědy a techniky
ArchitekturaJídloMódaHodinkyTrh s uměnímOsudStyl

Znám prostředí tvrdých drog a pouličních bitek

David Hrbek

Celý svět zná tu křehkým hlasem vyprávěnou písničku o podivínském chlapci jménem LuKa, co bydlí ve druhém patře. její autorka, newyorská písničkářka... »»»

Jak si Mirek Topolánek musel počkat

Luděk Staněk

Jeho bar psal dějiny pražského nočního života. Přitom on sám téměř nepije. I svým zákazníkům radí, ať pijí míň. A tvrdí, že člověk vlastně pije nosem... »»»

reklama

Alberto musí vyhrát

Michal Šenk

V květnu během Gira d'Italia projel celou trasu závodu, ještě než na ni vyrazil peloton. Nyní si chce projet hned po ránu pár etap tour de france.... »»»

Přestává se pohřbívat. A to je strašný.

Darina Křivánková

Do kin přišel nový film Jana Hřebejka. Už šestnáctý. Plodný režisér rozděluje české publikum, Jen málokomu je Hřebejk lhostejný. Během dvaceti let za... »»»

Řezník českého showbyznysu

Luděk Staněk

Coby producent má na triku Babovřesky, Bony a klid 2, turné Daniela Landy a další věci, které dráždí intelektuály. Ano, ví, že ho nesnášejí. A ne,... »»»

Český fotbal je Ein Kessel Buntes

Luděk Mádl, Jindřich Šídlo

Sporý chlapík s pichlavýma očima, který si nedá nic líbit. V osobě Tomáše Paclíka, majitele fotbalové Viktorie Plzeň, se potkala prudká vznětlivost... »»»

Naše životy jsou banální

Ondřej Formánek

Hrála Maryšu, Jenůfu, krávu, digitální budík, tlumočnici jeleního troubení, ruskou bordelmamá, bojovnici kung-fu, co vyzývá k recyklaci odpadu,... »»»

Dělám sochy, které září

Ondřej Formánek

Jako začínající designérka se vydala Do paříže sbírat zkušenosti. Pracovala a učila se tam čtyři roky, až nakonec prorazila. A pak říkejte, že Češi... »»»

Dneska hraju o pivo

Šimon Šafránek

Byl jedním z nejlepších hokejových obránců všech dob. Několikrát vyhrál olympiádu, mistrovství světa i Stanley Cup. Byl ministrem, zůstává senátorem.... »»»

Drtinová, Veselovský a pytel čokolády

Ondřej Formánek

Jsou to už dva měsíce, co zmizela z obrazovky České televize dvoJice renomovaných a populárních moderátorů. a zbývá pár dní do chvíle, kdy se na... »»»

celkem nalezeno: 400
 zobrazuji: 1 - 10 
Jinýma očima
Sbohem, bí-ou-dý!
Jindřich Šídlo

My máme hokej, Irové ragby. Sporty, které půlka světa nezná, ale o to víc je my, ragbyové a hokejové národy, dokážeme prožívat. My máme Jaromíra Jágra, Irové Briana O'Driscolla. Mistr Jágr ještě... »»»

Stalo se v pátek
Legendární letoun rekordman

Dne 13. září 1935 dosáhl Howard Hughes, boháč a podnikatel v letectví a filmovém průmyslu, světového rychlostního rekordu na svém letounu H-1. Letěl rychlostí 567,10 km/h. Byl to poslední rekord,... »»»

Hvězdná etiketa
Krásky s dobrým srdcem

Konec roku se blíží ještě jen pomalu, ale kalendář firmy Pirelli je už hotov. Autorem kolekce uměleckých aktů známých hereček a modelek pro rok 2013 je oceňovaný válečný fotoreportér a antropolog... »»»

DNA duše
Chytří mají nos na lidi

Inteligentnější lidé více důvěřují svému okolí. Důvěřivost klesá spolu se snižující se inteligencí. Tak vyzněla nejnovější studie, založená na analýze dat, nasbíraných ve Všeobecném sociálním... »»»

Foto CV
Alain Ducasse
reklama
reklama
reklama
 
 
  HN SERVIS
 
   VYBRALI JSME Z HN
čteno: 5x   názorů: 0
čteno: 5x   názorů: 0
čteno: 3x   názorů: 0
čteno: 3x   názorů: 0
 
  AKTUÁLNÍ PŘÍLOHA HOSPODÁŘSKÝCH NOVIN
 RADY PRO BUSINESS TRAVEL
Zavřít

Business Travel odkazy

Exporter.iHNed.cz 18.12.2003 14:34


Nový názor
Autor:
E-mail:
Město nebo místo:
Zveřejnit e-mail:
Zasílat reakce e-mailem:
Titulek:
Odeslat


Upozornění. Redakce iHNed.cz si vyhrazuje právo smazat příspěvek, ve kterém se vyskytnou vulgarismy, slova a výrazy urážející ostatní čtenáře, dle zaběhlých společenských norem v ČR.
předchozí článek   další článek
 
reklama
reklama
reklama