reklama
přihlášení odhlášení online inzerce mobilní verze | obsahový servis | online archivy | předplatné titulů economia       rss | mms | sms      
Nejste-li dosud registrován, pokračujte zde
Uživatelské jméno:
Heslo:
Svět Moje řeč Rozhovor Téma (pozn. red.) Zblízka Velké spory vědy a techniky
ArchitekturaJídloMódaHodinkyTrh s uměnímOsudStyl

Věci mezi Schumannem a Spice Girls

Ondřej Formánek

Hrála s Janáčkovou filharmonií, miluje cellový koncert Roberta Schumanna, ale tvrdí, že geniální je i film o Spice Girls, ačkoli je debilní. Nahrává... »»»

Děti? Já mám radši krokodýly

Petr Matějček

je to výjimečný člověk, ozdoba pražského fashion weeku. poradí vám, jak se správně pije vodka, umí nazpaměť písničky z pohádek tima burtona, možná... »»»

reklama

Sto milionů od Křetínského

Luděk Staněk

Nepřehlédnutelná tvář a hlas tohoto úspěšného reklamního režiséra podle všeho pronikly úplně všude. Člověk by se bál, že doma večer odhrne peřinu a... »»»

Styděla jsem se, že jsem módní návrhářka

Luděk Staněk

Bulvár ji miluje. Protože ji milují české topmodelky jako Taťána Kuchařová. A české zákaznice. A celý český módní svět, protože právě teď vystavuje... »»»

Mě ničí názor nezajímá!

Jindřiška Bláhová

Takových kariér, jakou má za sebou tento režisér, nenajdete mnoho ani v Hollywoodu. Oscarová Francouzská spojka a po ní megahit Vymítač ďábla vynesly... »»»

Cirkus si mě našel sám

Luděk Staněk

Po pěti letech, během kterých Rosťa novák udělal z amatérského spolku La Putyka evropsky ceněný soubor nového cirkusu, se chystá udělat zásadní... »»»

Továrna na peníze

Ondřej Formánek

Všichni o něm mluví v superlativech. Obdivovatelé jako o největší postavě současného boxu. Kritici jako o postavě nejpřeceňovanější. jen čísla v jeho... »»»

Příběh bez happy endu

Luděk Staněk

Někdo to nazývá sociálním pornem, jiný mluví o kýči, ale Tomáš Třeštík si stojí za svým. Jeho poslední výstava, která představuje portréty bezdomovců... »»»

Jak se naše máma zapovídala s Obamou

Ondřej Formánek

Maria Ahnová je violoncellistka a hlavní kreativní síla známého newyorkského souboru sester Ahnových. To je zřejmě nejfotogeničtější trio klasické... »»»

Uříznutá mluvící hlava v lednici a jiné příhody

Ondřej Formánek, Luděk Staněk

Věhlasná světová autorka komiksových románů Persepolis a Kuře na švestkách, která se stala neméně věhlasnou filmařkou, vypráví v exkluzivním... »»»

celkem nalezeno: 400
 zobrazuji: 1 - 10 
Jinýma očima
Sbohem, bí-ou-dý!
Jindřich Šídlo

My máme hokej, Irové ragby. Sporty, které půlka světa nezná, ale o to víc je my, ragbyové a hokejové národy, dokážeme prožívat. My máme Jaromíra Jágra, Irové Briana O'Driscolla. Mistr Jágr ještě... »»»

Stalo se v pátek
Legendární letoun rekordman

Dne 13. září 1935 dosáhl Howard Hughes, boháč a podnikatel v letectví a filmovém průmyslu, světového rychlostního rekordu na svém letounu H-1. Letěl rychlostí 567,10 km/h. Byl to poslední rekord,... »»»

Hvězdná etiketa
Krásky s dobrým srdcem

Konec roku se blíží ještě jen pomalu, ale kalendář firmy Pirelli je už hotov. Autorem kolekce uměleckých aktů známých hereček a modelek pro rok 2013 je oceňovaný válečný fotoreportér a antropolog... »»»

DNA duše
Chytří mají nos na lidi

Inteligentnější lidé více důvěřují svému okolí. Důvěřivost klesá spolu se snižující se inteligencí. Tak vyzněla nejnovější studie, založená na analýze dat, nasbíraných ve Všeobecném sociálním... »»»

Foto CV
Alain Ducasse
reklama
reklama
reklama
 
 
  HN SERVIS
 
   VYBRALI JSME Z HN
čteno: 0x   názorů: 0
čteno: 0x   názorů: 0
čteno: 0x   názorů: 0
čteno: 3x   názorů: 0
 RADY PRO BUSINESS TRAVEL
Zavřít

Business Travel odkazy

Exporter.iHNed.cz 18.12.2003 14:34


Nový názor
Autor:
E-mail:
Město nebo místo:
Zveřejnit e-mail:
Zasílat reakce e-mailem:
Titulek:
Odeslat


Upozornění. Redakce iHNed.cz si vyhrazuje právo smazat příspěvek, ve kterém se vyskytnou vulgarismy, slova a výrazy urážející ostatní čtenáře, dle zaběhlých společenských norem v ČR.
předchozí článek   další článek
 
reklama
reklama
reklama