reklama
přihlášení odhlášení online inzerce mobilní verze | obsahový servis | online archivy | předplatné titulů economia       rss | mms | sms      
Nejste-li dosud registrován, pokračujte zde
Uživatelské jméno:
Heslo:
Svět Moje řeč Rozhovor Téma (pozn. red.) Zblízka Velké spory vědy a techniky
ArchitekturaJídloMódaHodinkyTrh s uměnímOsudStyl

Zpátky do budoucnosti

Generace Husákových dětí by si měla konečně připustit, že žije své pubertální sny o tom, jak bude jednou vypadat rok 2014. »»»

Nejlepší země na světě

Je hned několik "hitparád", které sestavují státy světa do žebříčků. Jedním z nich je Legatum Prosperity Index, který poměřuje země podle blahobytu. »»»

reklama

Fakticky

Korejci chtějí klonovat mamuta Jihokorejská biotechnologická společnost SOOAM se snaží dostat DNA z ostatků mamuta, nalezeného loni na Sibiři. Důvod?... »»»

Lidi, věci, události

Všechno, co potřebujete vědět o minulém týdnu »»»

80

milionů bakterií si vyměníte se svým partnerem nebo partnerkou během desetivteřinového polibku. Zjistil to výzkum nizozemských odborníků pod vedením... »»»

Zabil jsem bin Ládina, pánové

Bývalí členové elitních jednotek Navy SEALs, kteří byli u zabití Usámy bin Ládina, začínají zveřejňovat svá dobrodružství. »»»

Smutné pijákovy soboty, neděle a pondělky

Podle dat vyhledávače Google mívají lidé nejčastěji kocovinu v neděli. Mezi pracovními dny vede v této věci pondělí. »»»

Fakticky

Víme, kde jsou nejlevnější iPhony Otázka, která v poslední době trápí mnoho lidí. Kde sehnat nejlevnější iPhone 6, případně iPhone 6 Plus? Odpověď... »»»

Lidi, věci, události

Všechno, co potřebujete vědět o minulém týdnu »»»

463

tisíc. Tolik lidí navštívilo podle organizátorů říjnový Festival Signal v Praze, věnovaný videomappingu a světelným instalacím. Je to skoro dvakrát... »»»

celkem nalezeno: 200
 zobrazuji: 1 - 10 
Jinýma očima
Sbohem, bí-ou-dý!
Jindřich Šídlo

My máme hokej, Irové ragby. Sporty, které půlka světa nezná, ale o to víc je my, ragbyové a hokejové národy, dokážeme prožívat. My máme Jaromíra Jágra, Irové Briana O'Driscolla. Mistr Jágr ještě... »»»

Stalo se v pátek
Legendární letoun rekordman

Dne 13. září 1935 dosáhl Howard Hughes, boháč a podnikatel v letectví a filmovém průmyslu, světového rychlostního rekordu na svém letounu H-1. Letěl rychlostí 567,10 km/h. Byl to poslední rekord,... »»»

Hvězdná etiketa
Krásky s dobrým srdcem

Konec roku se blíží ještě jen pomalu, ale kalendář firmy Pirelli je už hotov. Autorem kolekce uměleckých aktů známých hereček a modelek pro rok 2013 je oceňovaný válečný fotoreportér a antropolog... »»»

DNA duše
Chytří mají nos na lidi

Inteligentnější lidé více důvěřují svému okolí. Důvěřivost klesá spolu se snižující se inteligencí. Tak vyzněla nejnovější studie, založená na analýze dat, nasbíraných ve Všeobecném sociálním... »»»

Foto CV
Alain Ducasse
reklama
reklama
reklama
 
 
  HN SERVIS
 
   VYBRALI JSME Z HN
 RADY PRO BUSINESS TRAVEL
Zavřít

Business Travel odkazy

Exporter.iHNed.cz 18.12.2003 14:34


Nový názor
Autor:
E-mail:
Město nebo místo:
Zveřejnit e-mail:
Zasílat reakce e-mailem:
Titulek:
Odeslat


Upozornění. Redakce iHNed.cz si vyhrazuje právo smazat příspěvek, ve kterém se vyskytnou vulgarismy, slova a výrazy urážející ostatní čtenáře, dle zaběhlých společenských norem v ČR.
předchozí článek   další článek
 
reklama
reklama
reklama