reklama
přihlášení odhlášení online inzerce mobilní verze | obsahový servis | online archivy | předplatné titulů economia       rss | mms | sms      
Nejste-li dosud registrován, pokračujte zde
Uživatelské jméno:
Heslo:
Svět Moje řeč Rozhovor Téma (pozn. red.) Zblízka Velké spory vědy a techniky
ArchitekturaJídloMódaHodinkyTrh s uměnímOsudStyl

Jak překonat rekord ve věku marketingu

Možná jste to nezaregistrovali, Ale rekordní skok Felixe Baumgartnera z roku 2012 byl překonán. Fakt, že jste si toho možná ani nevšimli, ukazuje... »»»

Nejlepší země pro cizince

Banka HSBC sestavuje každoročně žebříček zemí, v nichž se nejlépe žije cizincům. Letos, stejně jako loni, dominovalo množině zkoumaných zemí... »»»

reklama

Fakticky

Paříž, na tu máte Paříž je cenově nejdostupnější metropolí pro mladé lidi zajímající se o svět, tvrdí odborná studie The Youthful Cities Index,... »»»

Lidi, věci, události

Všechno, co potřebujete vědět o minulém týdnu »»»

17,7

milionu dolarů, tedy 386,75 milionu korun zaplatil jistý kupec v aukci společnosti Sotheby's za 8,41karátový, dokonale čirý růžový diamant. Je to... »»»

Pití kávy způsobuje zmatek v hlavě

A nemusíte jí vypít litr. Stačí zkoušet zjišťovat, zda byste ji pít měli. »»»

Světová mapa strachu

Japonci se nejvíce bojí jaderných zbraní, což nepřekvapí. Lidé v afrických zemích se nejčastěji bojí nemocí, jako je AIDS a ebola, v USA mají strach... »»»

Fakticky

Kolik stojí popojíždění autem? Každý ví, že postávání v autech v kolonách stojí peníze. Kolik jich ale doopravdy je? Podle posledního průzkumu,... »»»

Lidi, věci, události

Všechno, co potřebujete vědět o minulém týdnu »»»

Beze jména

Ano, nula. Tolik bylo letos uděleno v USA platinových desek za dlouhohrající album, jehož prodeje přesáhly milion kusů. Stalo se tak poprvé od roku... »»»

celkem nalezeno: 200
 zobrazuji: 1 - 10 
Jinýma očima
Sbohem, bí-ou-dý!
Jindřich Šídlo

My máme hokej, Irové ragby. Sporty, které půlka světa nezná, ale o to víc je my, ragbyové a hokejové národy, dokážeme prožívat. My máme Jaromíra Jágra, Irové Briana O'Driscolla. Mistr Jágr ještě... »»»

Stalo se v pátek
Legendární letoun rekordman

Dne 13. září 1935 dosáhl Howard Hughes, boháč a podnikatel v letectví a filmovém průmyslu, světového rychlostního rekordu na svém letounu H-1. Letěl rychlostí 567,10 km/h. Byl to poslední rekord,... »»»

Hvězdná etiketa
Krásky s dobrým srdcem

Konec roku se blíží ještě jen pomalu, ale kalendář firmy Pirelli je už hotov. Autorem kolekce uměleckých aktů známých hereček a modelek pro rok 2013 je oceňovaný válečný fotoreportér a antropolog... »»»

DNA duše
Chytří mají nos na lidi

Inteligentnější lidé více důvěřují svému okolí. Důvěřivost klesá spolu se snižující se inteligencí. Tak vyzněla nejnovější studie, založená na analýze dat, nasbíraných ve Všeobecném sociálním... »»»

Foto CV
Alain Ducasse
reklama
reklama
reklama
 
 
  HN SERVIS
 
   VYBRALI JSME Z HN
 
  AKTUÁLNÍ PŘÍLOHA HOSPODÁŘSKÝCH NOVIN
 RADY PRO BUSINESS TRAVEL
Zavřít

Business Travel odkazy

Exporter.iHNed.cz 18.12.2003 14:34


Názory čtenářů
Není vložen žádný názor.
 
 
Přidat názor
 Nový názor
Autor:
E-mail:
Město nebo místo:
Zveřejnit e-mail:
Zasílat reakce e-mailem:
Titulek:
Odeslat


Upozornění. Redakce iHNed.cz si vyhrazuje právo smazat příspěvek, ve kterém se vyskytnou vulgarismy, slova a výrazy urážející ostatní čtenáře, dle zaběhlých společenských norem v ČR.


předchozí článek   další článek
 
reklama
reklama
reklama