reklama
přihlášení odhlášení online inzerce mobilní verze | obsahový servis | online archivy | předplatné titulů economia       rss | mms | sms      
Nejste-li dosud registrován, pokračujte zde
Uživatelské jméno:
Heslo:
Svět Moje řeč Rozhovor Téma (pozn. red.) Zblízka Velké spory vědy a techniky
ArchitekturaJídloMódaHodinkyTrh s uměnímOsudStyl

Je Český lev zdravý?

Luděk Staněk, Ondřej Formánek

Korektní vítězný film a usedlá zábava. To byl letošní český lev. Až do doby, než se ukázalo, že jeho organizátoři z české filmové a televizní... »»»

Chcete Oscara? Hrajte manželku nebo kriminálníka.

Luděk Staněk, Ondřej Formánek

Hollywoodské herečky a herci, kteří se chtějí zmocnit zlaté sošky, by se měli snažit dostat k některé z níže uvedených rolí. Vedle Českých lvů byli... »»»

reklama

Fakticky

Luděk Staněk, Ondřej Formánek

Sibiřských děr přibývá Čtyři nové tajemné krátery v zemi objevili vědci v poslední době na Sibiři. Díry o poloměru několika desítek až stovek metrů... »»»

"Mars je další nevyhnutelný cíl lidstva."

Luděk Staněk, Ondřej Formánek

Sonia Van Meterová, šéfka firmy Stanford Caskey, která se rozhodla stát se jednou z dobrovolnic projektu Mars One, v rámci kterého má být na rudou... »»»

59 procent

Luděk Staněk, Ondřej Formánek

Tolik tuňáků servírovaných v amerických restauracích ve skutečnosti není tuňáky. Tvrdí to alespoň nezisková organizace Oceana na základě vzorků z... »»»

Fotostory

Luděk Staněk, Ondřej Formánek

Dobrý den, jmenuji se Dron, co si dáte k pití? I takhle by mohla znít první otázka, se kterou se potkáte v singapurském baru Timbré@Substation, který... »»»

Doba digitální amnézie

Luděk Staněk, Ondřej Formánek

Viceprezident firmy Google varuje před tím, že naše e-mailová korespondence, zápisy z blogů, fotografie, videa, banální i klíčové historické... »»»

Armádní rozpočet USA se zmenšil, proti zbytku světa je však stále obrovský

Luděk Staněk, Ondřej Formánek

Množství peněz, které Spojené státy ročně utratí za své ozbrojené síly, se podstatně ztenčilo. Třeba propad mezi lety 2011 a 2014 byl sto milionů... »»»

Fakticky

Luděk Staněk, Ondřej Formánek

Tráva za volantem Jestliže usednete za volant s marihuanou v krvi, hrozí vám mnohem menší nebezpečí, že budete mít dopravní nehodu, než když budete... »»»

"Tři piva denně je pořád poměrně bezpečné množství alkoholu."

Luděk Staněk, Ondřej Formánek

Profesor Michal Miovský, přední odborník na adiktologiii, odpovídá v DVTV na otázku, kdy je pití alkoholu stále ještě "relativně bezpečné". Zároveň... »»»

celkem nalezeno: 200
 zobrazuji: 1 - 10 
Jinýma očima
Sbohem, bí-ou-dý!
Jindřich Šídlo

My máme hokej, Irové ragby. Sporty, které půlka světa nezná, ale o to víc je my, ragbyové a hokejové národy, dokážeme prožívat. My máme Jaromíra Jágra, Irové Briana O'Driscolla. Mistr Jágr ještě... »»»

Stalo se v pátek
Legendární letoun rekordman

Dne 13. září 1935 dosáhl Howard Hughes, boháč a podnikatel v letectví a filmovém průmyslu, světového rychlostního rekordu na svém letounu H-1. Letěl rychlostí 567,10 km/h. Byl to poslední rekord,... »»»

Hvězdná etiketa
Krásky s dobrým srdcem

Konec roku se blíží ještě jen pomalu, ale kalendář firmy Pirelli je už hotov. Autorem kolekce uměleckých aktů známých hereček a modelek pro rok 2013 je oceňovaný válečný fotoreportér a antropolog... »»»

DNA duše
Chytří mají nos na lidi

Inteligentnější lidé více důvěřují svému okolí. Důvěřivost klesá spolu se snižující se inteligencí. Tak vyzněla nejnovější studie, založená na analýze dat, nasbíraných ve Všeobecném sociálním... »»»

Foto CV
Alain Ducasse
reklama
reklama
reklama
 
 
  HN SERVIS
 
   VYBRALI JSME Z HN
 RADY PRO BUSINESS TRAVEL
Zavřít
ERROR: object's template file r00000_sab21.inc doesn't exist!
ERROR: object's template file r00000_sab21.inc doesn't exist!
ERROR: object's template file 0/008/right_businesstravel_openarticle.inc doesn't exist!

Business Travel odkazy

Exporter.iHNed.cz 18.12.2003 14:34


Nový názor
Autor:
E-mail:
Město nebo místo:
Zveřejnit e-mail:
Zasílat reakce e-mailem:
Titulek:
Odeslat


Upozornění. Redakce iHNed.cz si vyhrazuje právo smazat příspěvek, ve kterém se vyskytnou vulgarismy, slova a výrazy urážející ostatní čtenáře, dle zaběhlých společenských norem v ČR.
předchozí článek   další článek
 
reklama
reklama
reklama