reklama
přihlášení odhlášení online inzerce mobilní verze | obsahový servis | online archivy | předplatné titulů economia       rss | mms | sms      
Nejste-li dosud registrován, pokračujte zde
Uživatelské jméno:
Heslo:
Svět Moje řeč Rozhovor Téma (pozn. red.) Zblízka Velké spory vědy a techniky
ArchitekturaJídloMódaHodinkyTrh s uměnímOsudStyl

Takoví normální zabijáci

v Americe letos zabijí víc lidí střelné zbraně než autonehody »»»

I v Evropě máme zákony proti rouhání

Po teroristickém útoku na pařížský humoristický časopis Charlie Hebdo se evropští politici, novináři a myslitelé shodli na tom, že nesmíme opustit... »»»

reklama

Ochrana dětí před počítači

Tchajwanští rodiče musejí dohlédnout na to, aby jejich děti netrávily moc času u počítače, tabletu nebo smartphonu. Od nynějška jim to přikazuje... »»»

"Je to rebelie. Lžou, jako když tiskne."

Oldřich Kužílek, spoluautor informačního zákona, takto rázně okomentoval v Lidových novinách vysvětlení Kanceláře prezidenta republiky, proč Zemanův... »»»

90 bilionů dolarů

Tedy 2 triliony 237 bilionů korun. Na tolik by vyšel plán bývalého amerického viceprezidenta Ala Gora a bývalého mexického prezidenta Felipeho... »»»

Top Gear: rozjetá show, která občas narazí

Ve svobodném světě nemá humor žádné hranice. Pokud vydělává dost peněz. »»»

Teroristické útoky v Evropě

"Ne všichni muslimové jsou teroristé, ale všichni teroristé jsou muslimové." Oblíbené rčení, které se zvlášť v posledních zjitřených týdnech... »»»

Fakticky

Byt za všechny prachy Anonymní kupec si minulý týden koupil na Manhattanu byt za 100,5 milionu dolarů. Tím byl překonán dosavadní newyorský rekord z... »»»

"Ano, je to neobvyklý způsob, jak spravovat naše věci."

Lars Sloth, jeden ze šéfů městské rady třináctitisícového Thistedu v Dánsku, takto okomentoval pro deník Guardian nedávnou oficiální dohodu, kterou... »»»

48%

Tolik z celkového světového bohatství vlastnilo v loňském roce jedno procento nejmajetnějších osob planety. Tvrdí to nová zpráva mezinárodní... »»»

celkem nalezeno: 200
 zobrazuji: 1 - 10 
Jinýma očima
Sbohem, bí-ou-dý!
Jindřich Šídlo

My máme hokej, Irové ragby. Sporty, které půlka světa nezná, ale o to víc je my, ragbyové a hokejové národy, dokážeme prožívat. My máme Jaromíra Jágra, Irové Briana O'Driscolla. Mistr Jágr ještě... »»»

Stalo se v pátek
Legendární letoun rekordman

Dne 13. září 1935 dosáhl Howard Hughes, boháč a podnikatel v letectví a filmovém průmyslu, světového rychlostního rekordu na svém letounu H-1. Letěl rychlostí 567,10 km/h. Byl to poslední rekord,... »»»

Hvězdná etiketa
Krásky s dobrým srdcem

Konec roku se blíží ještě jen pomalu, ale kalendář firmy Pirelli je už hotov. Autorem kolekce uměleckých aktů známých hereček a modelek pro rok 2013 je oceňovaný válečný fotoreportér a antropolog... »»»

DNA duše
Chytří mají nos na lidi

Inteligentnější lidé více důvěřují svému okolí. Důvěřivost klesá spolu se snižující se inteligencí. Tak vyzněla nejnovější studie, založená na analýze dat, nasbíraných ve Všeobecném sociálním... »»»

Foto CV
Alain Ducasse
reklama
reklama
reklama
 
 
  HN SERVIS
 
   VYBRALI JSME Z HN
 
  AKTUÁLNÍ PŘÍLOHA HOSPODÁŘSKÝCH NOVIN
 RADY PRO BUSINESS TRAVEL
Zavřít

Business Travel odkazy

Exporter.iHNed.cz 18.12.2003 14:34


Nový názor
Autor:
E-mail:
Město nebo místo:
Zveřejnit e-mail:
Zasílat reakce e-mailem:
Titulek:
Odeslat


Upozornění. Redakce iHNed.cz si vyhrazuje právo smazat příspěvek, ve kterém se vyskytnou vulgarismy, slova a výrazy urážející ostatní čtenáře, dle zaběhlých společenských norem v ČR.
předchozí článek   další článek
 
reklama
reklama
reklama