reklama
přihlášení odhlášení mobilní verze | obsahový servis | online archivy | předplatné titulů economia       rss | mms | sms      
Nejste-li dosud registrován, pokračujte zde
Uživatelské jméno:
Heslo:
Svět Moje řeč Rozhovor Téma (pozn. red.) Zblízka Velké spory vědy a techniky
ArchitekturaJídloMódaHodinkyTrh s uměnímOsudStyl

Kopřiva

Darina Křivánková

Minulý týden zemřela, dnes se s ní loučíme. Lidé jako ona nepotřebují mytizovat. Stihli toho udělat tolik, že nám jednou provždy vytřeli zrak. Věra... »»»

Cesta napříč zemí

Pavla Dluhoschová

Úraz jeho život rozmetal na kousky, když mu bylo čtyřiadvacet. Nevzdal se, bojoval. A nedávno se čtyřicátník Radomír Krupa vrátil ze zvláštní cesty.... »»»

reklama

S drakem pod kůží

Martin Fajkus

"Kluci, co takhle napsat knížku?" Právě s takovým nápadem předstoupila jednoho dne před partu mladých kluků Michaela Čermáková, vychovatelka na... »»»

Mých osm tisíc růží

Jarmila Jelínková

"Řekl jsem si, že musím Petřín nějak uctít," usmívá se Pavel Míka, zahradník, který na známém pražském kopci už víc než třicet let pečuje o osm tisíc... »»»

Čech od Černobylu

Petr Melničuk

Více než století žila jeho rodina na ukrajinské vsi. Teď dává Viktor Chalepa tvar karlovarskému porcelánu. »»»

Srdce jako Robinson

Tereza Hromádková

Vydala vlastní desku, má za sebou spolupráci s Michalem Horáčkem a studium na americké prestižní hudební škole. Ale taky rozvod a před sebou... »»»

Střelecký šampion s roztřesenýma rukama

BÁRA PROCHÁZKOVÁ

Pršelo a byla tma. Loď dlouhá 140 metrů a těžká více než pět tisíc tun pomalu vjížděla do zdymadla. Na každé straně bylo jen půl metru místa a na... »»»

Za katedrou. A za katrem

Petr Melničuk

Ještě před patnácti lety si Jan Beer odpykával devítiletý trest za zpronevěru. Teď bývalý vězeň sám vede za mřížemi školu. »»»

Můj osobní bankrot

zaznamenal: Petr Melničuk

Ještě před čtyřmi roky jsem netušila, jak rychle se může změnit můj život. S manželem Jiřím jsme bydleli v malém domečku po rodičích v Kolíně. Naše... »»»

Ten kůň si mě zavolal

Jarmila Jelínková

Od dětství si přála mít koně. A ve čtyřiceti se smířila s tím, že tento sen si prostě nikdy nesplní. Pak však lékařce Martině Nosálové její kolegové... »»»

celkem nalezeno: 115
zobrazuji: 1 - 10
Jinýma očima
Sbohem, bí-ou-dý!
Jindřich Šídlo

My máme hokej, Irové ragby. Sporty, které půlka světa nezná, ale o to víc je my, ragbyové a hokejové národy, dokážeme prožívat. My máme Jaromíra Jágra, Irové Briana O'Driscolla. Mistr Jágr ještě... »»»

Stalo se v pátek
Legendární letoun rekordman

Dne 13. září 1935 dosáhl Howard Hughes, boháč a podnikatel v letectví a filmovém průmyslu, světového rychlostního rekordu na svém letounu H-1. Letěl rychlostí 567,10 km/h. Byl to poslední rekord,... »»»

Hvězdná etiketa
Krásky s dobrým srdcem

Konec roku se blíží ještě jen pomalu, ale kalendář firmy Pirelli je už hotov. Autorem kolekce uměleckých aktů známých hereček a modelek pro rok 2013 je oceňovaný válečný fotoreportér a antropolog... »»»

DNA duše
Chytří mají nos na lidi

Inteligentnější lidé více důvěřují svému okolí. Důvěřivost klesá spolu se snižující se inteligencí. Tak vyzněla nejnovější studie, založená na analýze dat, nasbíraných ve Všeobecném sociálním... »»»

Foto CV
Alain Ducasse
reklama
reklama
reklama
 
 
  HN SERVIS
 
   VYBRALI JSME Z HN
 
  AKTUÁLNÍ PŘÍLOHA HOSPODÁŘSKÝCH NOVIN
 RADY PRO BUSINESS TRAVEL
Zavřít

Business Travel odkazy

Exporter.iHNed.cz 18.12.2003 14:34


Nový názor
Autor:
E-mail:
Město nebo místo:
Zveřejnit e-mail:
Zasílat reakce e-mailem:
Titulek:
Odeslat


Upozornění. Redakce iHNed.cz si vyhrazuje právo smazat příspěvek, ve kterém se vyskytnou vulgarismy, slova a výrazy urážející ostatní čtenáře, dle zaběhlých společenských norem v ČR.
předchozí článek   další článek
 
reklama
reklama
reklama