reklama
přihlášení odhlášení mobilní verze | obsahový servis | online archivy | předplatné titulů economia       rss | mms | sms      
Nejste-li dosud registrován, pokračujte zde
Uživatelské jméno:
Heslo:
Svět Moje řeč Rozhovor Téma (pozn. red.) Zblízka Velké spory vědy a techniky
ArchitekturaJídloMódaHodinkyTrh s uměnímOsudStyl

Legenda - kravata

Klára Klempířová

Vázanka představuje v dějinách odívání nejvýraznější symbol úspěchu a mužství. To bez výjimky platí až dodnes. Šátky a nákrčníky, které muži nosili... »»»

V seriózní roli

Klára Klempířová

Prvních pár vteřin rozhoduje o tom, jaký si na nás ostatní udělají názor. na pozdější omluvy - či výmluvy - se nebere zřetel. »»»

reklama

Nesmrtelný styl

Klára Klempířová

Ve 21. století se budeme odívat veskrze kosmickými modely! Kdepak, tyhle představy se v žádném případě nenaplnily. A co víc, pánové i dámy se dnes... »»»

Horský manifest

Klára Klempířová

Když balíme na hory, sáhneme v první řadě po své staré, dobře vyzkoušené výbavě. Až na sjezdovce nebo při promenádě zimním střediskem si teprve... »»»

Štědrovečerní elegance

Klára Klempířová

Některé dny v roce se vyplatí zklidnit, nic nového nevymýšlet, neexperimentovat a prostě se držet osvědčené klasiky. Jsou tady zase vánoce. »»»

Nápady na poslední chvíli

Klára Klempířová

Hodnota dárku není důležitá, zásadnější je nápad a způsob, jakým ho darujete. Nejcennější jsou dárky vlastnoručně vyrobené nebo alespoň nápaditě... »»»

Elegantní úplety

Klára Klempířová

S ochlazováním přicházejí na řadu svetry. Zatímco v minulosti patřily do kategorie víkendového ošacení, v současnosti hrají významnější roli. »»»

Svěží sezona

Klára Klempířová

I zima může být barevná a veselá, Když černé a šedé kabáty vyměníme za oblečení v zářivých odstínech. K radosti a optimismu stačí poměrně málo. »»»

Dámská uniforma

Klára Klempířová

V kostýmu je úspěch předem zaručen. V čem je jeho síla. A zdali stačí jen jeden? »»»

Legenda - kostým Chanel

Klára Klempířová

Dámský komplet skládající se ze saka a sukně je vlastně stará záležitost. Byl odvozen od dámských jezdeckých šatů, a to už na konci 19. století.... »»»

celkem nalezeno: 139
zobrazuji: 1 - 10
Jinýma očima
Sbohem, bí-ou-dý!
Jindřich Šídlo

My máme hokej, Irové ragby. Sporty, které půlka světa nezná, ale o to víc je my, ragbyové a hokejové národy, dokážeme prožívat. My máme Jaromíra Jágra, Irové Briana O'Driscolla. Mistr Jágr ještě... »»»

Stalo se v pátek
Legendární letoun rekordman

Dne 13. září 1935 dosáhl Howard Hughes, boháč a podnikatel v letectví a filmovém průmyslu, světového rychlostního rekordu na svém letounu H-1. Letěl rychlostí 567,10 km/h. Byl to poslední rekord,... »»»

Hvězdná etiketa
Krásky s dobrým srdcem

Konec roku se blíží ještě jen pomalu, ale kalendář firmy Pirelli je už hotov. Autorem kolekce uměleckých aktů známých hereček a modelek pro rok 2013 je oceňovaný válečný fotoreportér a antropolog... »»»

DNA duše
Chytří mají nos na lidi

Inteligentnější lidé více důvěřují svému okolí. Důvěřivost klesá spolu se snižující se inteligencí. Tak vyzněla nejnovější studie, založená na analýze dat, nasbíraných ve Všeobecném sociálním... »»»

Foto CV
Alain Ducasse
reklama
reklama
reklama
 
 
  HN SERVIS
 
   VYBRALI JSME Z HN
 RADY PRO BUSINESS TRAVEL
Zavřít

Business Travel odkazy

Exporter.iHNed.cz 18.12.2003 14:34


Nový názor
Autor:
E-mail:
Město nebo místo:
Zveřejnit e-mail:
Zasílat reakce e-mailem:
Titulek:
Odeslat


Upozornění. Redakce iHNed.cz si vyhrazuje právo smazat příspěvek, ve kterém se vyskytnou vulgarismy, slova a výrazy urážející ostatní čtenáře, dle zaběhlých společenských norem v ČR.
předchozí článek   další článek
 
reklama
reklama
reklama