reklama
přihlášení odhlášení mobilní verze | obsahový servis | online archivy | předplatné titulů economia       rss | mms | sms      
Nejste-li dosud registrován, pokračujte zde
Uživatelské jméno:
Heslo:
Svět Moje řeč Rozhovor Téma (pozn. red.) Zblízka Velké spory vědy a techniky
ArchitekturaJídloMódaHodinkyTrh s uměnímOsudStyl

Sbohem, bí-ou-dý!

Jindřich Šídlo

My máme hokej, Irové ragby. Sporty, které půlka světa nezná, ale o to víc je my, ragbyové a hokejové národy, dokážeme prožívat. My máme Jaromíra... »»»

Tvůrci rekordů

Josef Káninský

Končí rekordní zima. Ve Zlínském kraji neodolalo pět lednových teplotních rekordů starých přes padesát let. I na Churáňově bylo překonáno dlouhodobé... »»»

reklama

O řekách a lodích

Ondřej Tuček

Od přečtení Doktora Živaga už mě dělí dvacet let, většina dějů vyprchala z paměti, ale zůstala vzpomínka na atmosféru - běsnění doby od sebe odtrhává... »»»

Dolce far niente

Naďa Klevisová

V Brooklynském muzeu mají zvláštní obraz od Johna Singera Sargenta z roku 1907. Skupinka tří orientálních mužů a dvou zahalených žen na něm v plném... »»»

e-závislost

Jindřich Šídlo

Snad víc než rok všude pyšně rozhlašuji, že už ani já po dvaceti letech nekouřím. Ne, díky za optání, žádný problém mi to nedělá, chce to jen pevnou... »»»

Jaké máte motto?

Ondřej Tuček

Byl jsem v jednom dotazníku konfrontován s kolonkou "Životní motto (nepovinné)". Po všech těch povinných údajích konečně neškodná rubrika. Pak jsem... »»»

O pokrytcích a psech

Hana Fořtíková

Jdu jednou z postranních ulic Casablanky, druhý den v Maroku, a pohorky se mi lepí ke špinavé dlažbě. Asi tu dlouho nepršelo a úklid tu ještě... »»»

Loser není smolař

Tereza Hromádková

Hranice mého jazyka jsou hranicemi mého světa, tvrdil filozof Ludwig Wittgenstein. Pro mě to znamená, že výrazy jako "forsáž" nebo "axiální... »»»

Second chance

Naďa Klevisová

Už dlouho jezdím do centra jednou z tepen třetí pražské čtvrti. Pamatuju ji s vyceněnými vraty neobydlených domů, s napůl zataženými rezavými... »»»

Major 007

Jindřich Šídlo

Udělali jsme si s dětmi večer s Jamesem Bondem. Nejdřív jsme si pustili Skyfall a pak rovnou přepnuli na ČT2, kde běžel Špion, který mě miloval s... »»»

celkem nalezeno: 200
zobrazuji: 1 - 10
Jinýma očima
Sbohem, bí-ou-dý!
Jindřich Šídlo

My máme hokej, Irové ragby. Sporty, které půlka světa nezná, ale o to víc je my, ragbyové a hokejové národy, dokážeme prožívat. My máme Jaromíra Jágra, Irové Briana O'Driscolla. Mistr Jágr ještě... »»»

Stalo se v pátek
Legendární letoun rekordman

Dne 13. září 1935 dosáhl Howard Hughes, boháč a podnikatel v letectví a filmovém průmyslu, světového rychlostního rekordu na svém letounu H-1. Letěl rychlostí 567,10 km/h. Byl to poslední rekord,... »»»

Hvězdná etiketa
Krásky s dobrým srdcem

Konec roku se blíží ještě jen pomalu, ale kalendář firmy Pirelli je už hotov. Autorem kolekce uměleckých aktů známých hereček a modelek pro rok 2013 je oceňovaný válečný fotoreportér a antropolog... »»»

DNA duše
Chytří mají nos na lidi

Inteligentnější lidé více důvěřují svému okolí. Důvěřivost klesá spolu se snižující se inteligencí. Tak vyzněla nejnovější studie, založená na analýze dat, nasbíraných ve Všeobecném sociálním... »»»

Foto CV
Alain Ducasse
reklama
reklama
reklama
 
 
  HN SERVIS
 
   VYBRALI JSME Z HN
 
  AKTUÁLNÍ PŘÍLOHA HOSPODÁŘSKÝCH NOVIN
 RADY PRO BUSINESS TRAVEL
Zavřít
ERROR: object's template file r00000_sab21.inc doesn't exist!
ERROR: object's template file r00000_sab21.inc doesn't exist!
ERROR: object's template file 0/008/right_businesstravel_openarticle.inc doesn't exist!

Business Travel odkazy

Exporter.iHNed.cz 18.12.2003 14:34


Nový názor
Autor:
E-mail:
Město nebo místo:
Zveřejnit e-mail:
Zasílat reakce e-mailem:
Titulek:
Odeslat


Upozornění. Redakce iHNed.cz si vyhrazuje právo smazat příspěvek, ve kterém se vyskytnou vulgarismy, slova a výrazy urážející ostatní čtenáře, dle zaběhlých společenských norem v ČR.
předchozí článek   další článek
 
reklama
reklama
reklama