reklama
přihlášení odhlášení mobilní verze | obsahový servis | online archivy | předplatné titulů economia       rss | mms | sms      
Nejste-li dosud registrován, pokračujte zde
Uživatelské jméno:
Heslo:
Svět Moje řeč Rozhovor Téma (pozn. red.) Zblízka Velké spory vědy a techniky
ArchitekturaJídloMódaHodinkyTrh s uměnímOsudStyl

Proteiny, minerály a vitaminy uzavřené v lastuře. Mušle si musíte vychutnat

Mušle. I v Česku dostupná delikatesa

Radana Vítková

Jsou rychle hotové, chutné a zdravé. Navíc téměř bez tuku. Chcete-li zkraje roku tělu odlehčit, zařaďte do jídelníčku víc ryb a mořských plodů. A... »»»

Studie v šarlatové

Alex Mikšovic

Campari Bitter, příjemně nahořklá ikona italského la dolce vita, dělá svým akcionářům jen a jen radost; tsunami téměř o 30 milionech litrů zaplavuje... »»»

reklama

Na začátek roku...

NOVINKA - Pivovar Svijany má restauraci Radniční sklípek, Liberec, nám. Dr. E. Beneše 1 Kdysi tam bývala vyhlášená hospoda, nyní se do Radničního... »»»

Bublanina pro tetičku

VK130809 32 bublanina

Petra Pospěchová

Patří k nejjednodušším a nejrychlejším receptům, jaké existují, a proto se hodí pro případ nečekaných návštěv. Zároveň může mít tolik podob, že se... »»»

Poklad ikrjančiků

Petra Pospěchová

Již druhý rok se do Evropy může kaviár z Ruska dovážet legálně, byť jde o jikry z farem a ne z divokých jeseterů jako dřív. Ani tak není vždy snadné... »»»

Houbová podle Bourdaina

Petra Pospěchová

Šéfkuchař Anthony Bourdain je nepřehlédnutelný na gastronomické i televizní scéně. Jeho pořady i restaurace dostávají publikum a hosty do kolen,... »»»

Srdíčka na jehle

Petra Pospěchová

Japonské špízky zvané yakitori nebo kushiyaki jsou delikatesou, která se dělá ze všemožných kuřecích vnitřností včetně žaludků a srdíček. Na... »»»

Ústřice a tesař

Petra Pospěchová

Ústřice hrají důležitou roli nejen v menu měsíců, které obsahují písmenko R, ale také v literatuře. Anglický spisovatel Lewis Carroll je učinil... »»»

Jak se sbírá vitamin C

Petra Pospěchová

Jasně oranžové plody rakytníku obsahují tolik vitaminu C, že citron je proti nim slabým odvarem. I proto si postupně našly cestu mimo kategorii... »»»

Řapík a list

Petra Pospěchová

K tomu, co s mangoldem podniknout v kuchyni, se můžete inspirovat u jiné zeleniny. Listový se dá upravit stejně jako špenát, řapíkatý skýtá obdobné... »»»

celkem nalezeno: 209
zobrazuji: 1 - 10
Jinýma očima
Sbohem, bí-ou-dý!
Jindřich Šídlo

My máme hokej, Irové ragby. Sporty, které půlka světa nezná, ale o to víc je my, ragbyové a hokejové národy, dokážeme prožívat. My máme Jaromíra Jágra, Irové Briana O'Driscolla. Mistr Jágr ještě... »»»

Stalo se v pátek
Legendární letoun rekordman

Dne 13. září 1935 dosáhl Howard Hughes, boháč a podnikatel v letectví a filmovém průmyslu, světového rychlostního rekordu na svém letounu H-1. Letěl rychlostí 567,10 km/h. Byl to poslední rekord,... »»»

Hvězdná etiketa
Krásky s dobrým srdcem

Konec roku se blíží ještě jen pomalu, ale kalendář firmy Pirelli je už hotov. Autorem kolekce uměleckých aktů známých hereček a modelek pro rok 2013 je oceňovaný válečný fotoreportér a antropolog... »»»

DNA duše
Chytří mají nos na lidi

Inteligentnější lidé více důvěřují svému okolí. Důvěřivost klesá spolu se snižující se inteligencí. Tak vyzněla nejnovější studie, založená na analýze dat, nasbíraných ve Všeobecném sociálním... »»»

Foto CV
Alain Ducasse
reklama
reklama
reklama
 
 
  HN SERVIS
 
   VYBRALI JSME Z HN
 RADY PRO BUSINESS TRAVEL
Zavřít

Business Travel odkazy

Exporter.iHNed.cz 18.12.2003 14:34


Nový názor
Autor:
E-mail:
Město nebo místo:
Zveřejnit e-mail:
Zasílat reakce e-mailem:
Titulek:
Odeslat


Upozornění. Redakce iHNed.cz si vyhrazuje právo smazat příspěvek, ve kterém se vyskytnou vulgarismy, slova a výrazy urážející ostatní čtenáře, dle zaběhlých společenských norem v ČR.
předchozí článek   další článek
 
reklama
reklama
reklama