reklama
přihlášení odhlášení online inzerce mobilní verze | obsahový servis | online archivy | předplatné titulů economia       rss | mms | sms      
Nejste-li dosud registrován, pokračujte zde
Uživatelské jméno:
Heslo:
Úvodní stránka iHNed.cz iHNed.cz Hospodářské noviny Respekt Ekonom Marketing&Media Obchodní věstník KarieraWeb Odborné měsíčníky
Aktuální vydání Poslední týden Online archiv Rubriky IN Magazín Víkend Proč ne?! Český exportér
Svět Moje řeč Rozhovor Téma (pozn. red.) Zblízka Velké spory vědy a techniky
ArchitekturaJídloMódaHodinkyTrh s uměnímOsudStyl

magazín Hospodářských novin

Aktuální vydání | Archiv vydání

Na lince do Londýna

Senta Čermáková

Cestování letadlem a dobré víno nejdou moc k sobě. Když zrovna neletíte první nebo byznys třídou, nezbude vám nic jiného než popíjet často i celkem... »»»

Tipy

19. - 20. dubna Velikonoce s bílým perníkem V Perníkové chaloupce 38, Ráby 1 Pod hradem Kunětická hora u Pardubic se o víkendu budou slavit... »»»

reklama

Nebýt snadnou kořistí

Naďa Klevisová

Desítky vystavovatelů pod jednou střechou, nižší ceny, možnost vyjednávat a porovnávat. To jsou přednosti veletrhu starožitníků Antique, který začne... »»»

Exkurz do 20. a 21. století

Naďa Klevisová

Obrazy, kresby, grafika, sochy a také plakáty a fotografie, to všechno se objeví ve čtvrtečním aukčním maratonu v režii pražské síně Vltavín. Začíná... »»»

celkem nalezeno: 21
 zobrazuji: 18 - 21 
Jinýma očima
Sbohem, bí-ou-dý!
Jindřich Šídlo

My máme hokej, Irové ragby. Sporty, které půlka světa nezná, ale o to víc je my, ragbyové a hokejové národy, dokážeme prožívat. My máme Jaromíra Jágra, Irové Briana O'Driscolla. Mistr Jágr ještě... »»»

Stalo se v pátek
Legendární letoun rekordman

Dne 13. září 1935 dosáhl Howard Hughes, boháč a podnikatel v letectví a filmovém průmyslu, světového rychlostního rekordu na svém letounu H-1. Letěl rychlostí 567,10 km/h. Byl to poslední rekord,... »»»

Hvězdná etiketa
Krásky s dobrým srdcem

Konec roku se blíží ještě jen pomalu, ale kalendář firmy Pirelli je už hotov. Autorem kolekce uměleckých aktů známých hereček a modelek pro rok 2013 je oceňovaný válečný fotoreportér a antropolog... »»»

DNA duše
Chytří mají nos na lidi

Inteligentnější lidé více důvěřují svému okolí. Důvěřivost klesá spolu se snižující se inteligencí. Tak vyzněla nejnovější studie, založená na analýze dat, nasbíraných ve Všeobecném sociálním... »»»

Foto CV
Alain Ducasse
reklama
reklama
reklama
 
 
  HN SERVIS
 
   VYBRALI JSME Z HN
 
  AKTUÁLNÍ PŘÍLOHA HOSPODÁŘSKÝCH NOVIN
 RADY PRO BUSINESS TRAVEL
Zavřít
ERROR: object's template file r00000_sab21.inc doesn't exist!
ERROR: object's template file r00000_sab21.inc doesn't exist!
ERROR: object's template file 0/008/right_businesstravel_openarticle.inc doesn't exist!

Business Travel odkazy

Exporter.iHNed.cz 18.12.2003 14:34


Nový názor
Autor:
E-mail:
Město nebo místo:
Zveřejnit e-mail:
Zasílat reakce e-mailem:
Titulek:
Odeslat


Upozornění. Redakce iHNed.cz si vyhrazuje právo smazat příspěvek, ve kterém se vyskytnou vulgarismy, slova a výrazy urážející ostatní čtenáře, dle zaběhlých společenských norem v ČR.
předchozí článek   další článek
 
ODESLAT
velikonoce jidlo
Teplo domova
Mají rádi jídlo, výtvarné umění nebo muziku. Přitom jim nevadí zvát k sobě domů cizí lidi nebo k cizím lidem domů chodit. Díky tomu mohou existovat bytové restaurace, galerie, koncerty. Rodí se nový, rafinovanější druh konzumu?
reklama
 
reklama
reklama