reklama
přihlášení odhlášení mobilní verze | obsahový servis | online archivy | předplatné titulů economia       rss | mms | sms      
Nejste-li dosud registrován, pokračujte zde
Uživatelské jméno:
Heslo:
Svět Moje řeč Rozhovor Téma (pozn. red.) Zblízka Velké spory vědy a techniky
ArchitekturaJídloMódaHodinkyTrh s uměnímOsudStyl

Hvězdná etiketa

Aktuální vydání | Archiv vydání

Krásky s dobrým srdcem

Konec roku se blíží ještě jen pomalu, ale kalendář firmy Pirelli je už hotov. Autorem kolekce uměleckých aktů známých hereček a modelek pro rok 2013... »»»

Slavní zelení

Jsem slavný, a tak pomůžu, říkají si některé hvězdy a jejich jména zaštiťují nejrůznější ekologické projekty. Nejzelenější celebrity vyhlašuje každý... »»»

reklama

Vzpomínky na fatvu a lady Gaga

Málokteré memoáry byly tak očekávané jako ty, které na trh vrhl Salman Rushdie (1). V knize Joseph Anton: Paměti popisuje romanopisec krom jiného... »»»

Milionové pomluvy

O celebritách se mluví často - a ne vždy jsou to věci příjemné a pravdivé. Naštěstí existují zbraně, jak proti zásahům do soukromí bojovat. Herec... »»»

Krví spříznění

Jsou-li talentovaní rodiče, bývají i děti. Platí to například o sourozencích Gyllenhaalových, potomcích režiséra a scenáristky. Jake Gyllenhaal (1),... »»»

Co je velké, to je hezké

To, že se vychrtlé modelky vzdalují reálným ženám, si uvědomili vydavatelé v Americe už před třiceti lety. V roce 1979 začal vycházet první magazín... »»»

Ošklivé káčátko má talent

Česko a Slovensko brzy čeká další ze série talentových pořadů, které tu a tam zrodí opravdové hvězdy. Příkladem budiž Susan Boylová (1), jež se... »»»

Tajemné bytosti

Od 30. srpna eBay zakázal prodej tzv. metafyzického zboží. Kdyby celebrity nakupovaly přes tento server, nejedna by asi teď uronila slzu. Zájmem o... »»»

Bronz, nebo porcelán

Opálená kůže rovná se zdravý vzhled. Ale platí to jen několik posledních desetiletí. Dříve se dámy z lepší společnosti bělily, ať už to bylo v... »»»

Optikou slavných

Brýle jsou symbolem doby stejně jako filmové dílo či hudební styl. Často se obě věci propojí. Jako v případě Johna Lennona (1) a jeho kulatých brýlí.... »»»

celkem nalezeno: 136
zobrazuji: 1 - 10
Jinýma očima
Sbohem, bí-ou-dý!
Jindřich Šídlo

My máme hokej, Irové ragby. Sporty, které půlka světa nezná, ale o to víc je my, ragbyové a hokejové národy, dokážeme prožívat. My máme Jaromíra Jágra, Irové Briana O'Driscolla. Mistr Jágr ještě... »»»

Stalo se v pátek
Legendární letoun rekordman

Dne 13. září 1935 dosáhl Howard Hughes, boháč a podnikatel v letectví a filmovém průmyslu, světového rychlostního rekordu na svém letounu H-1. Letěl rychlostí 567,10 km/h. Byl to poslední rekord,... »»»

Hvězdná etiketa
Krásky s dobrým srdcem

Konec roku se blíží ještě jen pomalu, ale kalendář firmy Pirelli je už hotov. Autorem kolekce uměleckých aktů známých hereček a modelek pro rok 2013 je oceňovaný válečný fotoreportér a antropolog... »»»

DNA duše
Chytří mají nos na lidi

Inteligentnější lidé více důvěřují svému okolí. Důvěřivost klesá spolu se snižující se inteligencí. Tak vyzněla nejnovější studie, založená na analýze dat, nasbíraných ve Všeobecném sociálním... »»»

Foto CV
Alain Ducasse
reklama
reklama
reklama
 
 
  HN SERVIS
 
   VYBRALI JSME Z HN
 RADY PRO BUSINESS TRAVEL
Zavřít

Business Travel odkazy

Exporter.iHNed.cz 18.12.2003 14:34


Nový názor
Autor:
E-mail:
Město nebo místo:
Zveřejnit e-mail:
Zasílat reakce e-mailem:
Titulek:
Odeslat


Upozornění. Redakce iHNed.cz si vyhrazuje právo smazat příspěvek, ve kterém se vyskytnou vulgarismy, slova a výrazy urážející ostatní čtenáře, dle zaběhlých společenských norem v ČR.
předchozí článek   další článek
 
reklama
reklama
reklama