reklama
přihlášení odhlášení mobilní verze | obsahový servis | online archivy | předplatné titulů economia       rss | mms | sms      
Nejste-li dosud registrován, pokračujte zde
Uživatelské jméno:
Heslo:
Svět Moje řeč Rozhovor Téma (pozn. red.) Zblízka Velké spory vědy a techniky
ArchitekturaJídloMódaHodinkyTrh s uměnímOsudStyl

Nebojte se čísla 666

Patrick Zandl

Hodinky jsou skvělý vánoční dárek. Spojují v sobě praktické využití s potěšením z krásné věci, nosíme je s sebou, takže nám můžou neustále připomínat... »»»

Na stupních vítězů

Patrick Zandl

Každý, kdo v hodinařině něco znamená, míří každý rok do Ženevy na slavnostní vyhlášení těch nejlepších majstrštyků. Zlatou ručičku, nejvyšší ocenění,... »»»

reklama

Pět dní čili týden

Patrick Zandl

Kolik dní má týden, ví každý malý školák. Ale cesta k sedmidennímu cyklu vůbec nebyla tak samozřejmá, jak by se mohlo zdát. V Sovětském svazu si... »»»

České jedničky

Patrick Zandl

Také Česko má své hodináře, kteří se dokážou vzepřít obligátním výměnám baterek či zkracování řemínků a pustí se do výroby vlastních hodinek. Pravdou... »»»

Jak se natahují digitálky

Patrick Zandl

Na první pohled vypadají jako klasické digitálky. Čas na nich zobrazují pomrkávající číslice tvořené tekutými krystaly. Jenže když hodinky otočíte,... »»»

Kvadratura kruhu

Patrick Zandl

Hodinky, v nichž jsou hodinová a minutová ručička uloženy ve středu ciferníku a svorně obíhají po jeho obvodu, všichni znají. Jenže hodináři mají... »»»

Proč nemá den sto hodin

Patrick Zandl

Časomírami a časem vůbec se tu zabýváme často, ale napadlo vás někdy, proč čas měříme tak, jak ho měříme? A tím nemyslím podobu hodinek ani jejich... »»»

Patent na ručičky

Patrick Zandl

Za více než sto padesát let své existence toho švýcarská Omega zvládla hodně. Omegy měli na rukou britští letci za první světové války, od začátku... »»»

Vzhůru na palubu

Patrick Zandl

Švýcarská hodinářská značka Ulysse Nardin je s mořem spjata dlouholetou tradicí. Podporuje jachtařské závody a setkání, a pro letošní přehlídku... »»»

Barevná výjimka

Patrick Zandl

Ve vysoké hodinařině se barvení povrchů příliš nenosí, a když už, tak většinou u ciferníků. I tak se ale hlavně používají střídmé barvy, ideálně v... »»»

celkem nalezeno: 55
zobrazuji: 1 - 10
Jinýma očima
Sbohem, bí-ou-dý!
Jindřich Šídlo

My máme hokej, Irové ragby. Sporty, které půlka světa nezná, ale o to víc je my, ragbyové a hokejové národy, dokážeme prožívat. My máme Jaromíra Jágra, Irové Briana O'Driscolla. Mistr Jágr ještě... »»»

Stalo se v pátek
Legendární letoun rekordman

Dne 13. září 1935 dosáhl Howard Hughes, boháč a podnikatel v letectví a filmovém průmyslu, světového rychlostního rekordu na svém letounu H-1. Letěl rychlostí 567,10 km/h. Byl to poslední rekord,... »»»

Hvězdná etiketa
Krásky s dobrým srdcem

Konec roku se blíží ještě jen pomalu, ale kalendář firmy Pirelli je už hotov. Autorem kolekce uměleckých aktů známých hereček a modelek pro rok 2013 je oceňovaný válečný fotoreportér a antropolog... »»»

DNA duše
Chytří mají nos na lidi

Inteligentnější lidé více důvěřují svému okolí. Důvěřivost klesá spolu se snižující se inteligencí. Tak vyzněla nejnovější studie, založená na analýze dat, nasbíraných ve Všeobecném sociálním... »»»

Foto CV
Alain Ducasse
reklama
reklama
reklama
 
 
  HN SERVIS
 
   VYBRALI JSME Z HN
 RADY PRO BUSINESS TRAVEL
Zavřít
ERROR: object's template file r00000_sab21.inc doesn't exist!
ERROR: object's template file r00000_sab21.inc doesn't exist!
ERROR: object's template file 0/008/right_businesstravel_openarticle.inc doesn't exist!

Business Travel odkazy

Exporter.iHNed.cz 18.12.2003 14:34


Nový názor
Autor:
E-mail:
Město nebo místo:
Zveřejnit e-mail:
Zasílat reakce e-mailem:
Titulek:
Odeslat


Upozornění. Redakce iHNed.cz si vyhrazuje právo smazat příspěvek, ve kterém se vyskytnou vulgarismy, slova a výrazy urážející ostatní čtenáře, dle zaběhlých společenských norem v ČR.
předchozí článek   další článek
 
reklama
reklama
reklama