reklama
přihlášení odhlášení online inzerce mobilní verze | obsahový servis | online archivy | předplatné titulů economia       rss | mms | sms      
Nejste-li dosud registrován, pokračujte zde
Uživatelské jméno:
Heslo:
Úvodní stránka iHNed.cz iHNed.cz Hospodářské noviny Respekt Ekonom Marketing&Media Obchodní věstník KarieraWeb Odborné měsíčníky
Aktuální vydání Poslední týden Online archiv Rubriky IN Magazín Víkend Proč ne?! Český exportér
Svět Moje řeč Rozhovor Téma (pozn. red.) Zblízka Velké spory vědy a techniky
ArchitekturaJídloMódaHodinkyTrh s uměnímOsudStyl

Stockholmský maják

Vojtěch Kubát

Do poklidného panoramatu švédské metropole přispěl proskleným věžákem, a nikdo ho za to nekritizuje. Gert Wingardh postavil na samé periferii moderní... »»»

Tektonické zásnuby

Jaroslav Wertig

Stačilo vlastně málo - odvaha architektů a otevřenost památkářů. Ty posunuly stavební památku z roviny exponátu na úroveň funkční součásti naší doby.... »»»

reklama

Komu patří město?

Tereza Hromádková

Pod vedením Alberta WimmEra vzniká nové vídeňské nádraží a s ním i kus města. Podařilo se mu dodržet původní rozpočet i pohlídat, aby na nádraží... »»»

Znojmokosy

Jaroslav Wertig

Toulání starobylým městem připomíná dobře vyprávěný příběh. Střídají se v něm zápletky uliček ústících v nečekaná náměstí, sevřené komorní prostory... »»»

Král vztyčil menhiry

David Kalista

Nad rozpáleným saÚdskoarabským Dhahranem zatím působí jako přízrak. S přispěním "zlatých českých ručiček" se ale sen krále Abdulazize postupně... »»»

Zlatý (S)oči

David Kalista

Budování olympijského komplexu v Soči probíhalo rozpačitě. Omylem se zřítilo několik okolních domů, dělníci nedostávali mzdu a korupční skandály by... »»»

Kostka je vržena

Vojtěch Kubát

Mohli to udělat nudně a postavit obyčejný dřevěný kvádr. Architekti Brian MacKay-Lyons a Talbot Sweetapple ale nudní být nechtěli. A tak prázdninovou... »»»

Jizerská stopa

Jaroslav Wertig

Mladí architekti postavili na dohled od Jablonce nad Nisou víkendový dům. Dřevěná stavba má jiskru v oku, tedy vyhlídku s "lebedínem". Prostor k... »»»

Stavebnice pro EXPO

Vojtěch Kubát

V sedmadvaceti letech zaznamenali úspěch, na který většina architektů čeká celý život. Brněnský ateliér Chybík+Krištof koncem roku uspěl v soutěži na... »»»

Mladé víno

Jaroslav Wertig

Podle anglického bonmotu bývají prvními klienty začínajících architektů zpravidla tři F; friends, family and fools - přátelé, příbuzní a blázni. Ano,... »»»

celkem nalezeno: 200
 zobrazuji: 1 - 10 
Jinýma očima
Sbohem, bí-ou-dý!
Jindřich Šídlo

My máme hokej, Irové ragby. Sporty, které půlka světa nezná, ale o to víc je my, ragbyové a hokejové národy, dokážeme prožívat. My máme Jaromíra Jágra, Irové Briana O'Driscolla. Mistr Jágr ještě... »»»

Stalo se v pátek
Legendární letoun rekordman

Dne 13. září 1935 dosáhl Howard Hughes, boháč a podnikatel v letectví a filmovém průmyslu, světového rychlostního rekordu na svém letounu H-1. Letěl rychlostí 567,10 km/h. Byl to poslední rekord,... »»»

Hvězdná etiketa
Krásky s dobrým srdcem

Konec roku se blíží ještě jen pomalu, ale kalendář firmy Pirelli je už hotov. Autorem kolekce uměleckých aktů známých hereček a modelek pro rok 2013 je oceňovaný válečný fotoreportér a antropolog... »»»

DNA duše
Chytří mají nos na lidi

Inteligentnější lidé více důvěřují svému okolí. Důvěřivost klesá spolu se snižující se inteligencí. Tak vyzněla nejnovější studie, založená na analýze dat, nasbíraných ve Všeobecném sociálním... »»»

Foto CV
Alain Ducasse
reklama
reklama
reklama
 
 
  HN SERVIS
 
   VYBRALI JSME Z HN
 
  AKTUÁLNÍ PŘÍLOHA HOSPODÁŘSKÝCH NOVIN
 RADY PRO BUSINESS TRAVEL
Zavřít

Business Travel odkazy

Exporter.iHNed.cz 18.12.2003 14:34


Nový názor
Autor:
E-mail:
Město nebo místo:
Zveřejnit e-mail:
Zasílat reakce e-mailem:
Titulek:
Odeslat


Upozornění. Redakce iHNed.cz si vyhrazuje právo smazat příspěvek, ve kterém se vyskytnou vulgarismy, slova a výrazy urážející ostatní čtenáře, dle zaběhlých společenských norem v ČR.
předchozí článek   další článek
 
reklama
 
reklama
reklama